Dziś premiera "Zaklinacza słów"

Autor: slk
News - Dziś premiera

Wydawnictwo Lambook poleca swoją nowość

 

Każdemu z nas jest coś przeznaczone, coś zapisane, 

coś, co musi się spełnić. Maktub. 

Czy jednak każdy z nas potrafi w to uwierzyć?

 

Gdy Nina wyjeżdża do Londynu, by na prestiżowej uczelni pracować nad doktoratem o sztuce bajarstwa, nie przypuszcza, że właśnie zaczęło się wypełniać jej przeznaczenie. Wkrótce poznaje Gabriela – niezwykłego człowieka, z którym połączy ją pasja do wschodnich opowieści i wyjątkowe, uczucie. Razem przemierzają emigranckie dzielnice Londynu, zbierając opowieści ludzi z różnych stron świata. Wraz z każdą nowo zasłyszaną historią Nina uświadamia sobie jednak, że nie są to zwykłe opowiastki a jej ukochany ma wyjątkowy dar…

 

Zaklinacz słów to ujmująca historia o przeznaczeniu, miłości i potędze słów. Przeplatana wschodnimi opowieściami narracja przenosi czytelnika z Londynu i Paryża do Maroka, Egiptu, Jordanii i Indii, a wszystko po to, by mógł on odkryć tajemnicę niezwykłego bajarza i pozwolił spełnić się pewnej przepowiedni. 

 

To książka o sile uczucia i magii opowieści. 

 

Już w dniu premiery (od 14 października) na antenie Radia Lublin wyemitowany zostanie pierwszy fragment powieści. Kolejnych 19 odcinków słuchać będzie można do 08 listopada. Zawsze od poniedziałku do piątku, o godzinie 11.49. Zaklinacza słów będzie czytała Mirella Biel.  

 

Powieści patronuje redakcja serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy