EKOKSIĄŻKA - KONKURS PLASTYCZNY

Autor: slk
News - EKOKSIĄŻKA - KONKURS PLASTYCZNY
Fundacja Akademia Młodych, Miasto Dzieci i Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach zapraszają do udziału w konkursie! Masz nie więcej niż 17 lat? Lubisz rysować? Dbasz o środowisko? Ten konkurs jest dla Ciebie! Rysujcie, malujcie, wyklejajcie, fotografujcie i... przysyłajcie!

Bezpośrednio po obchodzonym 30 kwietnia Dniu Ziemi z radością wkroczyliśmy w najpiękniejszy miesiąc roku - wiosenny maj. To czas, kiedy przyroda zachwyca intensywnością barw oraz dźwięków i myślimy o tym, co zrobić, aby przetrwała w takiej formie jak najdłużej.

Częściej słyszymy o ekologii,  częściej mówimy o ochronie środowiska... Liczymy, że nasz konkurs stanie się inspiracją do tego, by dzieci wspólnie z rodzicami lub kolegami z grupy/klasy zastanowiły się nad sposobami ochrony naszej planety.

Zachęcamy  uczestników indywidualnych oraz szkoły, przedszkola i domy kultury do stworzenia ilustracji lub strony tytułowej książki o tematyce ekologicznej. Możecie tworzyć dowolną techniką rysunki, które pokazują:
- jak dbacie o środowisko
- z czym kojarzą Wam się hasła "ochrona środowiska" i "ekologia"
- jak wyobrażacie sobie czyste środowisko
- czym jest dla Was postawa proekologiczna.


Żeby wziąć udział w Konkursie, wystarczy zarejestrować się w portalu MIASTO DZIECI (jeśli nie jest się jeszcze zarejestrowanym), dowolną techniką stoworzyć rysunek na podany temat, zeskanować go (lub zrobić mu zdjęcie) i przesłać za pomocą formularza do MiastaDzieci.pl. 
* zdjęcie nie powinno przekraczać 700kb
** w "uwagach" prosimy o imię i wiek autora oraz (oczywiście dowolnie) wszelkie informacje dodatkowe na temat interpretacji tematu:)

Jeśli nie macie "pod ręką" aparatu fotograficznego, możecie przesyłać prace drogą tradycyjną na adres:
Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
ul. Mickiewicza 13/15
99-200 Poddębice
z dopiskiem "konkurs plastyczny"

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy