Książkowe promocje dnia: 24 VII 2015

Autor: slk
News - Książkowe promocje dnia: 24 VII 2015

Na weekend wybieramy dla Was najciekawsze promocje cenowe w polskich księgarniach. 

 

Przeceny do 80% w Bookson.pl

W Bookson, które przekształciło się także w księgarnię tradycyjną, kupicie książki z rabatem nawet do 80%. Dziś między innymi bardzo popularny Smak miodu za 5,60 zł, powieść o Marii Antoninie za 8,44 zł, czy świetna powieść Ludmiły Ulickiej Daniel Stein, tłumacz za 5,33 zł. W kolei wśród ofert nieco droższych znajdziecie między innymi stosunkowo nowego Kolekcjonera skór Jeffery'ego Deavera za 28 zł.

 

 

Wyprzedaż do 75% w Empiku

empikk

W Empiku trwa promocja - przeceny do 75%. Nowości raczej około 20-30%, ale starsze tytuły bywają już rzeczywiście mocno przecenione.

 

 

Książki na wakacje do 50% taniej w księgarni TaniaKsiazka.pl

tania

Ponad 1500 produktów w letniej przecenie, sporo z rabatem większym niż 50% Promocja obejmuje pojedyncze, pełnowartościowe tytuły, więc kto pierwszy, ten lepszy. Przecenione książki można dość wygodnie przeglądać, bo uszeregowano je według kategorii / grupy docelowej. Sporo nowości. 

 

Modowa rewolucja w Matrasie

modowa

Matras proponuje książkę o Slow Fashion 30% taniej. Prócz tego - jak u wszystkich - przecena podręczników. Tu do 20%

 

 

Outlet nowości w Liderii

lideria

Lideria poleca 2000 nowych tytułów w przecenie do 70%. "Nowe" to tu pojęcie względne, bo wśród przecenionych mamy zarówno Śpiewaj ogrody - świetną powieść Pawła Huelle, jak i Księcia mgły Zafona, którego nowością nazwać już trudniej.

 

 

Przewodniki i podręczniki w czytam.pl

Księgarnia czytam.pl szaleje z cenami. Trwa promocja, w której przewodniki kupicie do 40% taniej. Podręczniki już mniej przecenione, bo zwykle do 30%.

 

 

Seria ze strachem w cdp.pl 

strachŚwietne kryminały z Wydawnictwa Czarnego od 11,99 zł w księgarni CDP.pl - KLIK!

Polecamy mocne tytuły Johana Theorina i Larsa Keplera, ale przede wszystkim - książki tegorocznego laureata Wielkiego Kalibru - Wojciecha Chmielarza.  

 

 

Nowości e-bookowe 2014 w Woblinku do 40% taniej

nowosci2014

Najwyżej ocenione i najpopularniejsze książki wydane w 2014 roku

Warto sięgnąć chociażby po powieści ubiegłorocznego noblisty, Patricka Modiano, po nowe książki Kinga (Przebudzenie i Pana Mercedesa), po Dracha Szczepana Twardocha. Ale każdy znajdzie coś dla siebie - są też na przykład wznowione powieści Pawła Huelle. Warto na spokojnie zajrzeć do tej oferty promocyjnej, choć to nie pierwszy raz, gdy te książki są przecenione.

 

 

Kropka i kratka w eplatonie

kropka

W księgarni eplaton.pl polecamy świetne powieści Naszej Księgarni z serii "Kropka i kratka" - między innymi powieści Anny Łaciny czy nagrodzoną w plebiscycie "Najlepsza książka dla młodych czytelników" Pannę Foch Barbary Kosmowskiej.  

 

 

Audiobooki Roberta Galbraitha (czyli kryminały J.K. Rowling) w interpretacji Macieja Stuhra w Audiotece

stuhr

Z kolei Audioteka ma propozycję dla miłośników powieści kryminalnych, które J.K. Rowling publikowała pod pseudonimem Robert Galbraith. Przecena 30 lub 40%. 

 

 

Nasza Księgarnia do 42% taniej w Virtualo.pl

 

nk

Virtualo poleca całą ofertę Naszej Księgarni do 42% taniej tylko w piątek 24 lipca 2015. Przeceniono zarówno wszystkie powieści Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk (szczególnie polecamy Fortunę i namiętności. Klątwę jako pierwszą jej książkę nie tylko dla kobiet, ale też dla miłośników powieści łotrzykowskiej, przygodowej czy historycznej), jak i świetne książki dla młodych czytelników czy bestsellerową Złodziejkę książek

 

Kryminały PWN za 10,90 zł w Publio.pl

kryminaly

Co godzinę inna książka kryminalna PWN za 10,90 zł. Zajrzyjcie na stronę promocji.

 

 

Smak Słowa oraz ebooki ks. prof. Michała Hellera i abp. Józefa Życińskiego w ebookpoincie 

smak

Księgarnia ebookpoint.pl proponuje przede wszystkim całą ofertę Smaku Słowa z 55% rabatem (zarówno świetne publikacje psychologiczne i popularnonaukowe, jak i... kryminały!) oraz e-booki ks. prof. Michała Hellera oraz abp. Józefa Życińskiego

 

 

Rewolucja wydawnicza w Selkarze

rw2010

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy