Impuls w nowej odsłonie

Autor: slk
News - Impuls w nowej odsłonie

Ruszyła nowa, odświeżona wersja strony internetowej Oficyny Wydawniczej Impuls. Oto, jak wydawnictwo zaprasza do jej odwiedzenia: 

 

"Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy –

mamy przyjemność zaprezentować nową odsłonę naszej strony internetowej impulsoficyna.com.pl. Utrzymaną w pogodnej kolorystyce, nowoczesną, i – co najważniejsze – przejrzystą i przyjazną dla użytkowników. Dzięki niej szybko i łatwo znajdziecie Państwo informacje o naszych nowościach i najbliższych zapowiedziach, a także dowiecie się, które pozycje cieszą się największą popularnością wśród klientów. Na stronie znajdziecie Państwo również informacje o promocjach, zarówno czasowych – okolicznościowych, jak i stałych, atrakcyjnych cenach na serie/pakiety książek. Naprawdę warto systematycznie tam zaglądać.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania działu „Aktualności”, gdzie na bieżąco będą się ukazywać informacje z ożywionej działalności promocyjno-marketingowej Oficyny: konferencjach, na których można znaleźć nasze stoisko wydawnicze, czasopismach, w których ukazały się recenzje naszych publikacji (wspomniane recenzje znalazły się również w specjalnie stworzonym dziale), a także licznych konkursach. Postanowiliśmy również przybliżyć Państwu sylwetki naszych autorów – w dziale „Autorzy” znajdziecie Państwo opisy ich działalności zawodowej i twórczej oraz zdjęcia. 

 

Nowością w naszym serwisie jest Blog Oficyny Wydawniczej Impuls! Już teraz możecie się dzielić z nami własnymi spostrzeżeniami, Waszą opinią o naszym wydawnictwie, o naszych książkach, o naszej pracy… Dajemy Wam impuls do pisania. Zapraszamy i czekamy na pierwsze komentarze i opinie – na Wasz głos! 

 

Dodaliśmy również wiele innych funkcji strony, które na pewno wpłyną na przyjemność i przejrzystość przeglądania jej zawartości, np. możliwość dodawania komentarzy pod książkami, polecanie naszych wydań swoim znajomym itp.

 

Nowością jest również możliwość pobierania naszej aplikacji na  iPhone i iPod (boks na stronie głównej) oraz możliwość wpisywania się do naszego Newslettera, który gwarantuje otrzymywanie aktualnych informacji o naszych wydaniach!

 

Przygotowaliśmy również możliwość pobierania naszego katalogu w dwóch formach: gotowego pliku PDF lub i tu nowość możliwość generowania własnego katalogu – generowania wybranych kategorii oraz książek – zapraszamy tutaj http://impulsoficyna.com.pl/pdf/pdf.php

 

Dla księgarzy i hurtowników czekają atrakcyjne rabaty, stworzyliśmy dla Was możliwość pobierania całej naszej oferty w pliku csv! Wystarczy wejść na podstrony a po lewej stronie można już teraz pobierać naszą ofertę!

 

Pamiętajcie co tydzień w boksie Książka Tygodnia publikacja z atrakcyjnym rabatem!

 

W odpowiedzi na coraz większą liczbę zamówień składanych przez naszą księgarnię internetową, gruntownie przebudowaliśmy e-sklep. Mamy wielką nadzieję, że od teraz dokonywanie zakupów tą drogą będzie dla Państwa szybkie, łatwe i przyjemne.

 

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia kolejnej odsłony naszej strony: 

www.impulsoficyna.com.pl , www.impulsoficyna.pl, www.impulsoficyna.com

 

a także do podzielenia się z nami uwagami na jej temat:

impuls@impulsoficyna.com.pl

 

Z poważaniem,

Paweł Głowiak

Dział Marketingu i Handlu

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy