Instytut w Trójce

Autor: slk
News - Instytut w Trójce

Trójka zaprasza do słuchania kolejnej powieści w odcinkach. Już od poniedziałku, 11 października w paśmie „Powieść w Trójce” o godz. 20.50 Maria Peszek będzie czytać najnowszą książkę Jakuba Żulczyka pt. „Instytut”, która niedawno miała swoją premierę.

 

„Kamienica w centrum Krakowa. Siedem osób, które nie mogą się z niej wydostać. Krwawy napis: ‘To nasze mieszkanie’ jest jedyną wskazówką, jaką otrzymują. Wkrótce rusza lawina makabrycznych zdarzeń. Czy komukolwiek uda się uciec?” – tak opisuje najnowszą powieść Żulczyka Wydawnictwo Znak, którego nakładem książka się ukazała.

Instytut” to mocny, kontrowersyjny thriller utrzymany w klimacie filmu „Cube” i książek Stephena Kinga. Jak mówi sam autor, książka jest „bez wątpienia najlepszą rzeczą, jaką napisałem do tej pory. A przynajmniej pierwszą, która na końcu okazała się dokładnie tym, co zaplanowałem sobie na początku”.

Jakub Żulczyk (ur. 1983) w 2006 roku zadebiutował powieścią „Zrób mi jakąś krzywdę”, w 2008 wydał „Radio Armageddon”, okrzykniętą „najbrutalniejszą i najuczciwszą polską powieścią młodzieżową”. Uznawany za polskiego Stephena Kinga.

Trójka zaprasza na „Powieść w Trójce” od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.50 oraz o godzinie 20.50. W audycji prezentowane są fragmenty powieści polskich i zagranicznych pisarzy, czytane przez znakomitych polskich aktorów.

Instytutu” Jakuba Żulczyka będzie można słuchać w wieczornym paśmie o godz. 20.50, z wyjątkiem 14 października, kiedy wyjątkowo audycja zostanie nadana godzinę wcześniej, o godz. 19.50.

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy