Iskra z Polski w Łagiewnikach

Autor: slk
News - Iskra z Polski w Łagiewnikach

 

W sobotę, 2 października 2010 roku,  o godzinie 16.30, w Auli Jana Pawła II przy Sanktuarium  Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach, odbędzie się spotkanie z pisarzem Grzegorzem Górnym i fotografem Januszem Rosikoniem - autorami książki o życiu św. Faustyny, oraz siostrą Elżbietą Siepak – rzecznikiem prasowym Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia. Rozmowę poprowadzi Jan Pospieszalski, a gościem specjalnym będzie Wojciech Kilar.

Spotkanie z twórcami albumu o mistyczce z Głogowca, objął patronatem ks. bp Jan Zając. Wydarzenie jest częścią uroczystości, związanych z obchodami rocznicy śmierci św. Faustyny, organizowanych przez Sanktuarium w Łagiewnikach.

Grzegorz Górny i  Janusz Rosikoń, opowiedzą o miesiącach pracy nad albumem „Ufam. Śladami Siostry Faustyny” oraz o fenomenie orędzia o Bożym Miłosierdziu, które dotarło 

aż na krańce świata. Nie zabraknie również opowieści na temat duchowego związku między Siostrą Faustyną a Janem Pawłem II, a także roli Krakowa w życiu polskiej mistyczki.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy