Jak dbać o zdrowie w zgodzie z naturą?

Autor: slk
News - Jak dbać o zdrowie w zgodzie z naturą?

 

Czy wszystko, co naturalne, jest zdrowe? Czy najlepsze są kosmetyki ziołowe przygotowane samodzielnie w domu? Czy stosowanie leków roślinnych jest zawsze bezpieczne?


Zioła w domu, czyli jak dbać o zdrowie w zgodzie z naturą to praktyczny przewodnik, który w atrakcyjny sposób przybliża świat najpopularniejszych ziół. Został on przygotowany jako podręczna pomoc dla tych, którzy chcą korzystać ze wsparcia roślin leczniczych nie tylko by zapewnić sobie dobre samopoczucie i leczyć nimi wszelkie dolegliwości, lecz także by zioła stały się częścią ich życia – w łazience, w kuchni, w podróży… Ta książka to cenny skarb dla wszystkich, którzy pragną o siebie zadbać i żyć w zgodzie z naturą.

 

Lektura ta jest szczególnie przyjemna dzięki atrakcyjnej szacie graficznej z wieloma zdjęciami. Korzystanie z książki ułatwia indeks, pozwalający szybko poznać działanie danej rośliny.

 

 

Odbiorcy:

- miłośnicy zdrowego stylu życia

- osoby poszukujące uniwersalnego prezentu.

 

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

- przybliża właściwości ponad 100 gatunków ziół, omawiając je w kilku częściach:

- dla podróżnika, dla osób starszych, dla kobiet, w ciąży, dla dzieci, dla mężczyzn

- na balkonie, w kuchni, w łazience, w toaletce

- na uspokojenie, na regenerację, na stany zapalne i problemy reumatyczne, na drogi oddechowe, na układ trawienny, na wątrobę, na nerki, na skórę, na wzmocnienie odporności, na oczy i jamę ustną.

 

 

 

informacja nadesłana

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy