Klinika Małych Zwierząt w... radio!

Autor: slk
News - Klinika Małych Zwierząt w... radio!

Na spotkanie z bohaterami książki Tomasza Szweda Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce zapraszamy od 6 do 17 stycznia. Codziennie ok. godz. 19:50 możecie wysłuchać fragmentu książki w audycji "Radio Dzieciom" (I Program Polskiego Radia). Czyta Autor! O książce:

Kiedy las przykrywa się białą kołderką śniegu i wokół ściska mróz, dla zwierząt nadchodzi trudny czas. Jedne chronią się w podziemnych tunelach, inne zapadają w zimowy sen, a jeszcze inne stroszą futerka i przedzierają się przez zaspy. Śnieżna zima to także doskonała okazja do zabawy, szczególnie dla młodych zwierząt, jednak o wypadek nietrudno. Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce jest przygotowana do zimy: zgromadzono zapasy żywności i środków leczniczych oraz zorganizowano zastępstwa dla zapadającego w sen zimowy personelu. Tu każdy pacjent znajdzie pomoc i wsparcie. Kolejna część przygód lekarzy i pacjentów o miłych pyszczkach i miękkich futerkach. Ciepłe, przyjazne i dowcipne opowiadania, niosące wiedzę o świecie przyrody i oswajające z leczeniem to doskonała lektura dla przyszłych lekarzy i weterynarzy.

 

Książce Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce patronuje redakcja serwisu Granice.pl - wszystko o literaturze. Zapraszamy do lektury!

 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy