Kolekcjoner na wiosnę

Autor: szczepanik
News - Kolekcjoner na wiosnę

 

Internauci wybrali najlepszą książkę na wiosnę. Alex Kava ze swą mrożącą krew w żyłach powieścią Kolekcjoner zwyciężyła w kategorii Kryminał, sensacja, thriller. Gorąco polecamy tę wiosenną lekturę!

 

Nad Florydę nadciąga potężny huragan. Charlie Wurth, zastępca dyrektora Bezpieczeństwa Krajowego oraz specjalista od zapobiegania skutkom huraganów, organizuje wszystkie służby odpowiedzialne za przeciwdziałanie klęskom żywiołowym. Tymczasem straż przybrzeżna podczas rutynowej kontroli wyławia z oceanu pojemnik ze starannie owiniętymi częściami ludzkiego ciała. Na prośbę Wurtha na Florydę przyjeżdża Maggie O’Dell. Agentka widziała wiele w swojej karierze. Ścigając morderców, psychopatów i przestępców, zagłębiała się w najbardziej mroczne i przerażające zakamarki ludzkiego umysłu. Jednak nawet ona nie była przygotowana na to, z czym miała się zmierzyć teraz. Tors, stopa, trzy ręce... Kto i w jakim celu precyzyjnie odcinał części ciała? Czy ktoś mógł być tak szalony, by je kolekcjonować?

 

Nadciągający znad Kuby potężny huragan, który według prognoz ma spustoszyć całą Florydę, sprawia, że z każdą chwilą jest coraz mniej czasu na rozwiązanie makabrycznej zagadki.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy