Książki Mariusza Wilka 40% taniej

Autor: slk
News - Książki Mariusza Wilka 40% taniej

Z okazji premiery czwartego tomu Dziennika Północnego Mariusza Wilka, książki Dom włóczęgi, Wydawnictwo Noir sur Blanc pierwsze trzy części cyklu oferuje w promocji - 40% taniej! Przecenione książki to Dom nad Oniego, Tropami rena Lotem gęsi. Można je nabyć do czwartku, 13 lutego 2014 za 18,00 na stronie internetowej wydawnictwa.

 

O najnowszej książce z cyklu:

Swoją opowieść-dziennik Dom włóczęgi Mariusz Wilk pisze tak, jak się bierze kolejny oddech. Albo tak, jak się po czasie wraca na wytyczoną niegdyś ścieżkę. To, co zdawało się odruchowe, odkryte, rozpoznane, nieoczekiwanie nabiera nowych znaczeń.

 

W domu nad Oniego nastąpiły zmiany. Pojawił się ktoś, kto sprawił, że Wilk na nowo czyta alfabet natury, a własną biografię tłumaczy na nieznane mu wcześniej emocje. Zmiana perspektywy spojrzenia na przyrodę, literaturę, ludzkie losy daje fascynujący efekt odkrywania tego, co bliskie, a dotąd niedostrzeżone. Książka mieni się, jak i poprzednie zmiennością planów narracyjnych i mikroopowieści. Tym razem Wilcza włóczęga wiedzie tropą wyznaczaną przez zdziwienie dostrzeżone w oczach Martuszy.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy