Lato z książką w Łebie

Autor: justa21
News - Lato z książką w Łebie

W dniach 11-12 sierpnia 2012 r., w Łebie na wszystkich wielbicieli słowa pisanego czeka prawdziwa niespodzianka - „Lato z książką”. To organizowany po raz pierwszy, innowacyjny projekt, a podczas pełnych atrakcji dni będzie możliwość spotkania się z popularnymi autorami, których książki publikowane są przez Wydawnictwo Zysk i S-ka.

W Łebie pojawią się m.in. tak znakomici goście, jak: Robert Gwiazdowski, Małgorzata Kalicińska, Sławomir Cenckiewicz, Zofia Kucówna i Jacek Pałkiewicz.

Każdy z autorów będzie miał okazję nie tylko zachęcić nowych czytelników do przygody z książką, ale także odpowiedzieć na pytania tych, którzy doskonale znają dotychczasowe publikacje. Dla wielbicieli literatury będzie to doskonała okazja, aby indywidualnie porozmawiać z twórcami, otrzymać autograf, a nawet zrobić wspólne zdjęcie.


Wśród licznych atrakcji odbędą się także prezentacje nowoczesnych form przedstawienia czytelnictwa, tj. silent booki. Czytelnicy będą mogli zapoznać się z procesem powstawania książki, od momentu przesłania przez autora maszynopisu, do jej premiery wydawniczej.


Najmłodsi również mogą spodziewać się prawdziwych niespodzianek – impreza promująca czytelnictwo nie obejdzie się bez czytania bajek, będą także różnego rodzaju gry, zabawy i konkursy.


Na rodziców czekać będzie filiżanka małej czarnej, będzie możliwość nie tylko delektować się jej smakiem i zapachem, ale też podziwiać prawdziwe dzieła kawowej sztuki. Impreza będzie bowiem urozmaicona o połączony z degustacją. pokaz parzenia kawy przez profesjonalnych basistów.


Pełna lista zaproszonych autorów będzie dostępna na stronie wydawnictwa - www.zysk.com.pl oraz na facebooku Zysk i S-ka Wydawnictwa.


 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy