Niecodzienny dziennik zapracowanej kobiety

Autor: slk
News - Niecodzienny dziennik zapracowanej kobiety

Tu nie ma miejsca na nudę, warto spojrzeć na swoje życie z dystansem i przekonać się jaką może stworzyć niesamowitą fabułę. "Matecznik" daje taką możliwość!

 

Właśnie pod patronatem wortalu literackiego Granice.pl ukazał się dziennik zapracowanej kobiety, matki czwórki córek i żony i okazuje się, że taka książka nie musi być horrorem czy kryminałem... Matecznik to dziennik bohaterki Kamili, w której losach można się rozsmakować, jak we własnej codzienności. Autorka puszcza do nas oko, żebyśmy mogli z boku spojrzeć na swoje życie, w których obok dni pełnych uśmiechu są też te gorsze i udowadnia, że nie jesteśmy sami, bo jesteśmy ogromnie podobni w tej "walce codziennej", od świąt do świąt, od wiosny do wiosny, w pragnieniu  zatrzymania czasu, żeby wczorajszą złość zamienić na uśmiech!

 

Książka bierze udział w konkursie i plebiscycie Najlepsza książka na lato! Zachęcamy do głosowania na nią już dzisiaj - KLIK!

 

Agnieszka Grzelak jest autorką popularnych bajek profilaktycznych "Cukierki" i "Magiczne kryształy", zbioru "Bajki dla moich córeczek", a także serii książek o tematyce fantastycznej: "Herbata szczęścia", "Córka Szklarki" i "Ścieżki Avenidów". Pasjonuje się malarstwem; swoje prace eksponowała na kilku wystawach. Mieszka pod Warszawą z mężem i czterema córkami.

 

Temat jest mi tak bliski, że prawie nie widzę tekstu – jakby mi ktoś do głowy wlazł!

Kasia, mama Macka, Hani i Janka

 

Warto przeczytać, żeby poszpiegować, co czuje kobieta – przyda się na co dzień.

Karol, mąż z trzydziestoletnim stażem


Wciągnęło mnie! Tyle się naczytałam o wychowaniu, że teorii już nie przyswajam. A teraz do dzieci mówię słowami Kamili Wrzos – przydała mi się forma warsztatu zawarta w książce.

Malwina, mama Antka, Jasia i Ani

 

Gdy czytałem Matecznik, w moim życiu wiele się działo, narzekałem, że jest za ciężko. Po pierwszych stronach poczułem zawstydzenie… i z nową energią zabrałem się do roboty. Gdy przeczyta to ksiądz, będzie też inaczej spowiadał rodziców.

Ksiądz Krzysztof, duszpasterz od 21 lat

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy