Nowa powieść Dana Browna 15 maja!

Autor: slk
News - Nowa powieść Dana Browna 15 maja!

Nowa powieść autora Kodu Leonarda da Vinci, Inferno (Piekło?), ukaże się już 14 maja 2013. To kolejna książka Dana Browna, opowiadająca o harvardzkim specjaliście o symboliki, Robercie Langdonie. Jej akcja rozgrywać się będzie tym razem w samym sercu Europy, gdzie Langdon zgłębiał będzie tajemnice jednego z największych arcydzieł literackich. 

 

- Chociaż zajmowałem się Piekłem jako student, dopiero niedawno, podczas badań we Florencji, udało mi się dostrzec i docenić to, jak wielki i trwały wpływ miało dzieło Dantego na współczesny świat - mówi Dan Brown. - W nowej powieści będę miał przyjemność zabrać czytelników w podróż głęboko w tę tajemniczą rzeczywistość i ukazać im krajobraz pełen kodów, symboli i tajnych przejść. 

 

To fani pisarza, korzystając ze swoich kont w serwisach społecznościowych, odkryli tajemniczy obraz opublikowany na stronie today.com, który skrywał tytuł nowej powieści Browna. Publikując statusy na Facebooku i korzystając z tagu #DanBrownTODAY czytelnicy pomogli wypełnić mozaikę, która zawierała fragment okładki książki. 

 

W Polsce powieść ukaże się 2 października 2013 nakładem wydawnictwa Sonia Draga. Zaznaczycie w swoich wirtualnych biblioteczkach, że chcecie przeczytać Inferno (Piekło?)

 

 inferno

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje