O. S. Card w Polsce!

Autor: slk
News - O. S. Card w Polsce!

 

Orson Scott Card, jeden z najpopularniejszych twórców literatury fantastycznej, autor kultowej "Gry Endera", odwiedzi Polskę w dniach od 22 do 30 sierpnia 2010 roku na zaproszenie wydawnictwa Prószyński i S-ka i organizatorów konwentu Eurocon.

Wizyta Orsona Scotta Carda związana jest z polską premierą jego nowej powieści „Ender na wygnaniu”, która trafi do księgarń 24 sierpnia.

 

Wydawnictwo Prószyński i S-ka zaprasza na spotkania z Orsonem Scottem Cardem:

 

Poniedziałek, 23 sierpnia, godz. 18:00

Paradox Cafe, ul. Jezierskiego 3/5

Spotkanie poprowadzi Błażej Kubacki.

 

Środa, 25 sierpnia, godz. 18:00

EMPiK Junior, ul. Marszałkowska 116/122

Rozmową z Autorem poprowadzi Kamil M. Śmiałkowski.

 

W czasie swojego pobytu w Polsce Orson Scott Card weźmie także udział w specjalnej kolacji, na którą zaproszeni zostaną czytelnicy wyłonieni w zorganizowanym przez wydawnictwo Prószyński i S-ka i Klub Książki (www.kkkk.pl) konkursie na recenzję (szczegóły znajdą Państwo tutaj: http://www.kkkk.pl/card.html).

Orson Scott Card (ur. 1951) – jeden z najbardziej popularnych pisarzy gatunku science fiction, autor powieści, opowiadań, dramatów, audycji, słuchowisk, sztuk teatralnych i esejów. Debiutował w wieku 26 lat opowiadaniem „Gra Endera”, które zostało później rozbudowane do rozmiarów powieści. Zapoczątkowała ona kultowy cykl. Do najsłynniejszych utworów autora należą ponadto: cykl o Alvinie Stwórcy, „Glizdawce”, „Wołanie Ziemi” oraz „Badacze czasu – odkupienie Krzysztofa Kolumba”.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy