Ostateczny argument królów - premiera

Autor: slk
News - Ostateczny argument królów - premiera

 

Koniec jest bliski

Logen Dziewięciopalcy musi stoczyć jeszcze tylko jedną walkę, ale ta będzie pamiętna. Ostateczny argument królów, którego autorem jest Joe Abercrombie, ukazuje się 10 maja nakładem Wydawnictwa Mag 

 

Na Północy szaleje wojna, Król Północnych trzyma sie mocno i tylko jeden człowiek może go powstrzymać: jego najdawniejszy przyjaciel - i najdawniejszy wróg. Najwyższy czas, żeby Krwawy-Dziewięć wrócił do domu.

 

Superior Glokta - uskarżający się na nadmiar przełożonych i niedostatek czasu - prowadzi zupełnie inną wojnę, potajemną walkę, w której nikt nie jest bezpieczny i nikomu nie można ufać. Dni, w których był mistrzem fechtunku, odeszły w przeszłość. Całe szczęście, że szantaż, groźby i tortury nic nie straciły ze swej skuteczności.

 

Jezal dan Luthar doszedł do wniosku, że zdobywanie żołnierskiej chwały bywa nazbyt bolesne. Porzucił więc wojaczkę na rzecz życia z kobietą, którą kocha. Okazało się, że miłość również potrafi sprawić ból, a chwała ma paskudny zwyczaj dopadać człowieka znienacka, kiedy najmniej się on tego spodziewa.

 

Oto kolejna po Zemsta najlepiej smakuje na zimno i Czerwonej krainie powieść Joe Abercrombiego. Mocna akcja, poruszające uczucia i błyskotliwe zakończenie – oto atuty powieści Abercrombiego, które nigdy nie pozostawiają Czytelnika obojętnym. Zapraszamy do lektury!

 

informacja nadesłana

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy