Czytelnicy nagrodzeni w jesiennych plebiscytach

Autor: slk
News - Czytelnicy nagrodzeni w jesiennych plebiscytach

Znamy już czytelników nagrodzonych w jesiennych plebiscytach serwisu Granice.pl

 

„Najlepsza książka na jesień”

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka na jesień” zestaw 20 książek otrzyma użytkowniczka serwisu Granice.pl posługująca się loginem aishiteru, 10 - posiadaczka adresu mailowego sabrinaglowoska[at]wp.pl, 5 - Urszula Janiszyn, 3 - ewelinabartocha7[at]gmail.com, 1 - Anna Grzyb. 

 

Za oddanie głosu plebiscycie „Najlepsza książka na jesień” zestawy nagród otrzymają: kochanna35@interia.pl, Adam Kowalski, Anna Tomaszewska, Joanna Sikorska, Joanna Strzelec i Beata Grądys. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają: Anna Rosińska, Tamara Tarasek i Joanna Borowska.

 

 

Najlepsza książka psychologiczna 

 

Za zachęcanie do głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka psychologiczna i poradnik” zestaw 10 książek otrzyma Urszula Janiszyn, 5 - Paweł Głowiak, 4 - l.matczynski[at]interia.pl, 3 - roger_111[at]o2.pl, 1 - Caitilin[at]interia.pl. 

 

Za głosowanie w konkursie i plebiscycie „Najlepsza książka psychologiczna i poradnik” zestawy nagród otrzymają: Joanna Musiałowska, pinkasa[at]interia.pl, Andrzej Boczkowski, Tina Policińska, Wiesław Nynca, Ireneusz Borkowski. 

 

Za nadesłanie uzasadnienia dokonanego wyboru nagrody otrzymają Luiza Migdał i Urszula Halicka.

 

 

Serdecznie gratulujemy, laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych na pr@wwpol.com z informacją o tym, jaką nagrodę Państwo otrzymali, w temacie podając nazwę konkursu.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy