Dziennik.pl : The Rolling Stones w Polsce!

Autor: slk
News - Dziennik.pl : The Rolling Stones w Polsce! "25 lub 29 lipca zagra w Warszawie najsłynniejsza rockowa grupa świata" - podaje nieoficjalną wiadomość portal dziennik.pl. Redaktor portalu, Marcin Cichoński podaje dalej: "W tym terminie The Rolling Stones mieli zagrać w Kijowie, ale ze względu na napiętą sytuację w stolicy Ukrainy grupa zdecydowała się przenieść koncert do Polski.

To wielka niespodzianka, bo zespół miał ominąć Polskę podczas trasy koncertowej promującej album "A Bigger Bang". Na 25 lipca zaplanował koncert w Kijowie. Słynni muzycy wystraszyli się jednak politycznego zamieszania w stolicy Ukrainy i postanowili wystąpić w Warszawie.

Jak dowiedział się dziennik.pl, w grę wchodzą dwa terminy: 25 bądź 29 lipca. Bardziej prawdopodobna jest pierwsza data, ponieważ 28 lipca Stonesi grają w Sankt Petersburgu, a dwa dni później - w Helsinkach. W Warszawie zespół ma zagrać na torze wyścigów konnych na Służewcu.

Stonesi mieli zagrać w Polsce w czerwcu ubiegłego roku, jednak wtedy na przeszkodzie stanął wypadek Keitha Richardsa - gitarzysta spadł z palmy.

Słynny zespół dwukrotnie gościł już w naszym kraju. Podczas pierwszej wizyty - 13 kwietnia 1967 roku - grupa zagrała w warszawskiej Sali Kongresowej aż dwa koncerty. Na kolejny fani The Rolling Stones musieli czekać ponad 31 lat - 14 sierpnia 1998 roku formacja Micka Jaggera zaprezentowała się na Stadionie Śląskim w Chorzowie."

źródło: www.dziennik.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa
Okładka książki - Pensjonat pod Świerkiem
Frida Kahlo prywatnie
Suzanne Barbezat
Okładka książki - Frida Kahlo prywatnie
Detektyw Bzik
Anna Paszkiewicz
Okładka książki - Detektyw Bzik
Pokaż wszystkie recenzje