Pieniądze, seks i... dzieci

Autor: slk
News - Pieniądze, seks i... dzieci

W najbliższą środę tj. 8 września trafi do księgarń publikacja PIENIĄDZE, SEKS I DZIECI autorstwa Tiny B. Tessiny.

 

Autorka jest licencjonowaną psychoterapeutką prowadzącą prywatną praktykę od 1979 roku, doradza parom małżeńskim,. Posiada dyplom American Psychotherapy Association i specjalizuje się we wspieraniu ofiar przemocy domowej. Napisała jedenaście książek, w tym The 10 Smartest Decisions a Woman Can Make Before 40 The Unofficial Guide to Dating Again.

 

 

Jak często zdarza ci się słyszeć: „Nie słuchasz, co do ciebie mówię”, „Za rzadko się kochamy”, „Za dużo wydajesz”, „Pozwalasz maluchom na zbyt wiele”? Jeśli któraś z tych kwestii wydaje ci się aż nadto znajoma, nie jesteś sam. Konflikty trapiące pary małżeńskie mają właśnie najczęściej takie podłoże: pieniądze, seks i dzieci.

 

Za sprawą tej książki dowiesz się, co zrobić, by wizja związku jako układu partnerskiego zastąpiła jego postrzeganie jako pola walki o to, kto ma rację. Nauczysz się dzielić przemyśleniami i wspólnie z małżonkiem podejmować kluczowe dla waszego związku decyzje. Od bycia udaną, szczęśliwą parą dzieli was wyłącznie odrobina wiedzy i trochę praktyki. Tina B. Tessina jest w tej dziedzinie prawdziwą specjalistką.

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy