Plebiscyt na Najbardziej Romantyczną Literacką Parę

Autor: kwojcik
News - Plebiscyt na Najbardziej Romantyczną Literacką Parę

Wydawnictwo Otwarte zaprasza do głosowania w Plebiscycie na Najbardziej Romantyczną Literacką Parę.

 

Inspiracją do plebiscytu była miłość Daniela i Sophii - bohaterów międzynarodowego bestsellera Ann Brashares „Nigdy i na zawsze”. Plebiscyt ma na celu zachęcenie internautów do wytypowania literackich par, które uważają za najbardziej romantyczne – kochanków, których można uznać za wzór miłości niezwykłej i wzruszającej.


Na propozycje internautów na Najbardziej Romantyczne Literackie Pary organizatorzy czekają do końca stycznia pod adresem: konkurs@otwarte.eu


Wśród osób nadsyłających propozycje rozlosowane zostanie 10 egzemplarzy książki „Nigdy i na zawsze” Ann Brashares. To magiczna opowieść o szansach, jakie otrzymujemy od losu, i o tym, że nie można odkładać życia na później. Historia miłości przekraczającej granice czasu. Książka, która przywraca wiarę w przeznaczenie, w to, że na każdego z nas gdzieś ktoś czeka.

 

Z otrzymanych propozycji stworzona zostanie lista pięciu najczęściej wymienianych par, następnie przeprowadzone zostanie finałowe głosowania na profilu wydawnictwa Otwarte na portalu Facebook. Podczas głosowania wyłoniona zostanie Najbardziej Romantyczna Literacka Para.
Wyniki plebiscytu ogłoszone zostaną 14 lutego 2012 roku na stronie internetowej Wydawnictwa Otwartego www.otwarte.eu oraz na profilu wydawnictwa na Facebooku.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy