Ponad 9000 e-booków i audiobooków od 6,90 zł!

Autor: Slk
News - Ponad 9000 e-booków i audiobooków od 6,90 zł!

Już po raz piąty ruszyła wielka noworoczna promocja w księgarni ebookpoint.pl I - tradycyjnie już - księgarnia bije podczas tych dwóch dni wszelkie rekordy. Tym razem 2 i 3 stycznia 2017 taniej kupimy 9200 ebooków, 600 audiobooków, a wśród nich 2700 pozycji wydawniczych Grupy Helion, które nie są dostępne w innych księgarniach. 

 

Rabaty na poszczególne pozycje oscylują na bardzo różnych poziomach - jedna książka przeceniona jest aż o 95% (to Jak kraść? Podręcznik złodzieja Kazimierza Turgalińskiego), generalnie jednak ebookpoint proponuje w swej promocji ebooki w cenach: 6,90 zł, 9,90 zł, 14,90 zł i 19,90 zł. Pogrupowano je w wygodne kategorie i podkategorie, w obrębie których każdy powinien znaleźć coś dla siebie: 

 

-> Informatyka

 

-> Biznes, ekonomia

 

-> Sport, fitness, diety

 

-> Historia

 

-> Literatura

 

-> Podróże, przewodniki

 

-> Dla dzieci

 

 

-> Poradniki 

 

-> Dla młodzieży

 

 

Pełną listę książek w promocji znajdziecie tutaj! Ważne jest to, że pozycje w promocji możecie wygodnie sortować po wydawcy, możecie określić jej język i zakres cen, jaki Was interesuje. Jeśli natomiast wejdziecie do konkretnej podkategorii, możecie ją łatwo pofiltrować - i tak gdy odwiedzicie stronę z literaturą, po lewej stronie wyświetli Wam się lista gatunków literackich i kategorii - łatwo na niej znajdziecie zarówno romanse, jak i kryminały czy fantastykę. Nie warto również zwlekać zbyt długo z zakupami - promocja trwa tylko 48 godzin (do godziny 23:59 3 grudnia 2017), ale w czasie, gdy najwięcej osób korzysta z komputerów w ubiegłych latach księgarnia e-bookpoint działała bardzo wolno, miała też parę krótkotrwałych przerw w działaniu serwerów.  

 

-> Zapraszamy na stronę promocji! 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Pokaż wszystkie recenzje