Rozmowy z Alem Pacino w platon24.pl

Autor: slk
News - Rozmowy z Alem Pacino w platon24.pl

Książka Al Pacino. Rozmowy Lawrence'a Grobela dostępna jest już w księgarni platon24.pl

 

Książka Al Pacino. Rozmowy to okazja na prywatne spotkanie z legendą. Pacino zawsze uciekał od rozmów z prasą – dla Grobela zrobił wyjątek. W ciągu ponad dwudziestu pięciu lat Al Pacino udzielał mu wielokrotnie wywiadów – przez lata zawiązała się pomiędzy nimi bliska przyjaźń. Rozmawiali oczywiście o filmach, pracy nad kolejnymi rolami, ale też o dzieciństwie aktora, jego prywatnym życiu i rodzinie. Grobel i Pacino pozostawiają tylko parę tematów tabu, mówią szczerze niemal o wszystkim: nocnych espadach do klubów jazzowych; garściach Valium połykanych na ceremonii rozdania Oskarów; o miłości do Nowego Jorku i uzależnieniu od alkoholu. W rozmowach maluje się obraz wrażliwego człowieka ogarniętego aktorską pasją, ceniącego wyżej sztukę niż gwiazdorskie splendory.

 

„Ojciec Chrzestny”, „Człowiek z Blizną”, „Adwokat Diabła” – te role i wiele innych zapewniły Pacino trwałe miejsce w historii kina. Osiem razy nominowany do Oskara – nagrodę otrzymał w końcu za rolę w „Zapachu Kobiety”. Mimo to wciąż woli pracę na deskach teatru od pracy w studio filmowym, kocha Szekspira, chętnie zajmuje się produkcjami niezależnymi. Jego życie pełne jest pasji, a największą miłością pozostaje teatr.

 

22 września 2014 roku wąska grupa widzów będzie miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z Alem Pacino w Teatrze Wielkim w Warszawie. A już teraz wszyscy zainteresowani mają okazję do indywidualnego spotkania z aktorem za sprawą książki Al Pacino. Rozmowy, która dostępna jest w promocyjnej cenie w księgarni platon24.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy