Rusza nowe wyzwanie czytelnicze!

Autor: slk
News - Rusza nowe wyzwanie czytelnicze!

Coraz więcej osób przyłącza się do naszych wyzwań czytelniczych. Wygrać w nich można między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek.

 

Uznaliśmy, że warto nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład: zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki. Wspólnie z wydawnictwem Papierowy Księżyc chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do 31 sierpnia 2013 sięgali po książki tego właśnie wydawnictwa. Znajdziecie wśród nich publikacje bardzo różne - zarówno horrory i thrillery (między innymi powieści słynnego Jacka Ketchuma), kryminały i powieści sensacyjne, fantastykę i fantasy, paranormal i urban fantasy, literaturę dla młodzieży, dla kobiet, literaturę faktu i znakomite powieści ze światowej literatury, stąd zapewne każdy z czytelników znajdzie odpowiednie dla siebie pozycje. Nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć poniżej prezentujemy kilka propozycji wydawnictwa, po które - być może - zechcecie sięgnąć. Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:

- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób

- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - Papierowy Księżyc"

- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

 

Na początku września zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy