Ruszyła kolejna edycja Coke Live Music Festival!

Autor: justa21
News - Ruszyła kolejna edycja Coke Live Music Festival!

Już dziś, 11 sierpnia, startuje siódma edycja Coke Live Music Festival. W Krakowie zjawią się artyści z całego świata, ale niedziela będzie należała do Snoop Dogga!


Pierwsze wydarzenie z cyklu Coke Live miało miejsce w 2006 r. na terenach klubu „Wisła”, kolejne – na terenie lotniska – Muzeum Lotnictwa. Z roku na rok rosła festiwalowa frekwencja: w 2008 r., festiwal odwiedziło 20 tys. uczestników, w 2009 było ich już 30 tys., a w 2010 -  45 tys.


W tym roku impreza rozszerza swoją działalność na przestrzeń miejską - zaznaczył już tam swoją koncertem The Killers  Warm - Up Show w piątek 10 sierpnia w Teatrze Łaźnia Nowa. Ale na tym imprezy towarzyszące festiwalowi się nie kończą, bowiem przez cały weekend będzie można wziąć udział w warsztatach street artu i warsztatach VJskich, oddać się impulsowi tworzenia na warsztatach upcyklingu, obserwować tworzenie muralu przez najlepszych polskich twórców (Street Fighters), a także zobaczyć bitwę ilustratorów na tabletach (Digital Fighters).


W sobotę 11 sierpnia The Killers pojawią się ponownie, tym razem na głównej scenie festiwalu w roli gwiazdy dnia. Przed nimi wystąpią The Roots, hip-hopowy skład grający live, a także (po raz pierwszy w Polsce) brytyjska formacja indie-popowa Mystery Jets.


Na scenach wystąpią także: Kim Nowak, Cool Kids Of Death, Pezet & Małolat z zespołem oraz zespół Fair Weather Friends.


W niedzielę pojawi się zespół Placebo, a tuż przed nimi na scenie zaprezentuje się legenda hip-hopu – Snoop Dogg.

Poza koncertami na dwóch scenach: Main Stage i Coke Stage, tegoroczny Coke Live Music Festival obejmuje także namiot Silent Disco, w którym zagrają kolektywy Hungry Hungry Models i Double Trouble.

 

 


 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy