Scenopisarstwo dla początkujących

Autor: slk
News - Scenopisarstwo dla początkujących

Kochasz kino? Masz pomysł na film, lecz nie wiesz, jak go zrealizować? Marzysz o napisaniu scenariusza, ale brak Ci czasu, motywacji, umiejętności? Teraz możesz to zmienić! Bahama Films zaprasza na dwudziestą drugą edycję warsztatów „Scenopisarstwo dla początkujących". Oto, co piszą o nich organizatorzy:

 

„Jesteśmy przekonani, że każdy – niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy wykonywanego zawodu – nosi w sobie ogromny potencjał wart zauważenia i wykorzystania w branży filmowej. Na warsztaty zapraszamy wszystkich – bez wyjątku! Nasz najmłodszy Kursant miał 16, a najstarszy – 86 lat! Od 2010 roku przeszkoliliśmy prawie 500 Kursantów. Nasi absolwenci dostali się do wymarzonych szkół filmowych w Polsce, kilkanaście osób pisze seriale telewizyjne, niektórzy sprzedali swoje scenariusze fabularne, inni sami je zrealizowali, jedna z kursantek prezentowała scenariusz napisany na warsztatach kontynuacyjnych podczas festiwalu w Cannes, a inny kursant był nominowany do Oscara.

 

Każdy Uczestnik kończy zajęcia z własnym profesjonalnym scenariuszem oraz podstawowym warsztatem scenarzysty stanowiącym bazę do dalszego rozwoju. Nasi Absolwenci wpisani zostają do bazy scenarzystów BAHAMA FILMS, dzięki czemu pozostajemy z Nimi w kontakcie i wspólnie pracujemy nad kolejnymi projektami. Oferujemy także możliwość dalszego rozwoju, organizując kontynuacyjne warsztaty scenariuszowe.

 

Warsztaty obejmują 30 godzin zajęć. Praca przebiega w małych grupach (5 – 8 osób). Warsztaty organizowane są w centrum Warszawy, przy ulicy Puławskiej 61 oraz w centrum Krakowa, przy ul. Rajskiej 1/138 (w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej), zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy (możliwość wyboru dogodnego terminu). "

 

Zapisz się już dziś!

 

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej www.bahamafilms.pl oraz na facebooku: http://www.facebook.com/bahamafilms.fanpage 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Dobry pies
Rafał Witek
Okładka książki - Dobry pies
Na gigancie
Peter May
Okładka książki - Na gigancie
Skrzywiona litera
Tom Franklin
Okładka książki - Skrzywiona litera
Pokaż wszystkie recenzje