Spotkanie z Martyną Wojciechowską w CH 3 Stawy

Autor: kwojcik
News - Spotkanie z Martyną Wojciechowską w CH 3 Stawy

Martyna Wojciechowska, słynna globtroterka, prezenterka telewizyjna i autorka książek podróżniczych, odwiedzi 22 października Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach. Wizyta będzie miała związek z wystawą zdjęć "4 żywioły - Martyny Wojciechowskiej życie na 100 %".


Ekspozycja będzie dostępna dla gości katowickiej galerii od 22 października do 2 listopada.Fotografie pochodzą z wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Ich motywem przewodnim są 4 żywioły - woda, ogień, powietrze i ziemia, które towarzyszyły znanej dziennikarce w podróżach po wszystkich kontynentach. W sumie do obejrzenia będzie 30 zdjęć. Oddają one wrażenia i emocje przeżywane podczas ekstremalnych wypraw. - Z każdą z tych fotografii wiąże się wyjątkowa historia. Martyna Wojciechowska będzie o nich mówić podczas spotkania. Opowie jakie przygody się jej przytrafiły. Przedstawi również w jaki sposób wystawa powstawała. Po części oficjalnej będzie okazja, by dostać autograf zdobywczyni Korony Ziemi, czyli 7 najwyższych szczytów poszczególnych kontynentów - mówi
Katarzyna Deresz z National Geografic, organizatora ekspozycji.Katowickie CH 3 Stawy jest jednym z 5 przystanków Martyny Wojciechowskiej w jej trasie po Polsce. Ze swoją wystawą odwiedziła już centra handlowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku, a w planach poza Katowicami ma również Kraków. - Wybierając miejsca do ekspozycji wystawy decydowaliśmy się na te najbardziej popularne, tak by jak najwięcej osób mogło w niej uczestniczyć - dodaje Katarzyna Deresz.Spotkanie w CH 3 Stawy rozpocznie się o godz. 14:00 i potrwa dwie godziny.

 

Zdjęcie pochodzi stąd.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy