Suworow w Polsce!

Autor: slk
News - Suworow w Polsce!

Żmijojad to kolejna powieść z cyklu o Nastii Strzeleckiej. To mrożąca krew w żyłach, wciągająca historia, która rozgrywa się przed wydarzeniami opisanymi w Kontroli Wyborze.


Rok 1936. W Związku Radzieckim toczy się potajemna i bezwzględna walka o władzę między towarzyszem Stalinem a trzema skłóconymi siłami – kierownictwem partii, dowództwem Armii Czerwonej i szefostwem NKWD. Kiedy z Dworca Jarosławskiego w Moskwie znika w tajemniczych okolicznościach przybyły z Władywostoku kurier, zaczyna się tym nadzwyczaj interesować sam Gienrich Jagoda, generalny komisarz bezpieczeństwa państwowego. W sekrecie każe to wyjaśnić młodemu i utalentowanemu enkawudziście zwanemu Żmijojadem. Sprawa przybiera nieoczekiwany obrót i prowadzi Żmijojada w coraz bardziej niebezpieczne kręgi. Niebawem w aferę zostają wciągnięci towarzysz Chołowanow – specjalny współpracownik Stalina – oraz pewna młodziutka, bystra dziewczyna z prowincji, która uwielbia taniec...

 

UWAGA!

Od 2 maja książka będzie czytana we fragmentach (przez Krzysztofa Wakulińskiego) w Programie I Polskiego Radia o godzinie 17.46.

 

W związku z wydaniem Żmijojada Wiktor Suworow będzie gościł w naszym kraju, gdzie spotka się z czytelnikami:

 

9 maja, WARSZAWA, godz. 20.00 – spotkanie z pisarzem w Klubie Ronina, Book House Cafe, ul. Świętokrzyska 14

 

10 maja, LUBLIN, godz. 17.30 – spotkanie z autorem, księgarnia LUBLINDIS ul. T. Zana 19

 

11 maja, BIAŁYSTOK, godz. 16.30 – spotkanie z czytelniami w Księgarni Akcent, ul. Rynek Kościuszki 17

 

12 maja, OLSZTYN, godz. 17.30 – spotkanie w Kawiarni Literackiej Książnicy Polskiej, pl. Jana Pawła II 2/3

 

13 maja, WARSZAWA, godz. 12.00 – 13.00 – autor podpisuje swoje książki na II Warszawskich Targach Książki, Pałac Kultury i Nauki, stoisko nr 300

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 Wiktor Suworow – właściwie Władimir Bogdanowicz Rezun – to znany rosyjski pisarz i historyk. Ukończył Wojskową Akademię Dyplomatyczną w Moskwie, a następnie był rezydentem GRU w Genewie. Po ucieczce do Wielkiej Brytanii został zaocznie skazany na karę śmierci. Dom Wydawniczy REBIS opublikował większość jego książek, m.inAkwarium GRU oraz cykle „Cień zwycięstwa” i „Lodołamacz”.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy