Turniej historyczny Histmaga

Autor: slk
News - Turniej historyczny Histmaga

 

Ponad tysiąc osób stanęło w szranki. Nauczyciele, studenci, uczniowie i miłośnicy historii z całej Polski. Chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności podczas IX Turnieju Historycznego - największego historycznego konkursu internetowego w Polsce, realizowanego pod adresem: http://turniej.histmag.org .

 

- To już dziewiąta edycja Turnieju, organizowanego raz do roku, jesienią. Chcieliśmy stworzyć konkurs o bardzo wysokim poziomie trudności. Tu nie chodzi o internetowe audiotele! Zależy nam na tym, by uczestnicy czerpali wiele satysfakcji z rozwiązywania historycznych łamigłówek - wyjaśnia Michał Świgoń, główny koordynator Turnieju i redaktor naczelny portalu historycznego "Histmag.org". Serwis w październiku świętuje dziewięciolecie istnienia.  - Udział w poprzednich edycjach Turnieju skłonił wiele osób do poszerzenia swojej wiedzy, poszukiwań. I o to właśnie nam chodzi! - dodaje Świgoń.

 

W inicjatywę zaangażowali się wydawcy prasy historycznej, książek i gier komputerowych. Na uczestników czeka blisko 200 wartościowych nagród rzeczowych. 

 

Aby wziąć udział w zmaganiach, należy do 27 października zarejestrować się na stronie internetowej: http://turniej.histmag.org.

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy