Twój głos ma znaczenie!

Autor: slk
News - Twój głos ma znaczenie!

Z przyjemnością informujemy, że serwis granice.pl został nominowany do Papierowego Ekranu 2009. Teraz jego losem w walce o nagrodę główną zajmie się Kapituła. Od tego roku przyznawana jest także Nagroda Czytelników – otrzyma ją ten serwis spośród wszystkich zgłoszonych, który otrzyma najwięcej głosów internautów. Oczywiście, podobnie jak i naszym konkurentom, bardzo zależy nam na wygranej. Prosimy o wsparcie naszego serwisu w rywalizacji.

Wiemy, że zajmie to trochę czasu, że trzeba będzie przez chwilę pogłowić się nad uzasadnieniem swojego wyboru. Wydaje nam się jednak, że warto - wszyscy spędzamy w tym portalu tak wiele czasu, pozwala nam się on swobodnie wypowiedzieć, wielu - wypromować czy zdobyć książki za darmo - nie prosimy dziś więc o wsparcie finansowe, a jedynie o głos.

Głosować można do 15 maja na stronie www.papierowyekran.pl . Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas 54. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie (21-24 maja). Mamy nadzieję, że wówczas będziemy mogli spotkać się z Wami i wspólnie świętowac zwycięstwo!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy