Superbohaterowie-geje pod ostrzałem!

Autor: slk
News - Superbohaterowie-geje pod ostrzałem!

Grupa konserwatystów One Million Moms rozpoczyna kampanię przeciwko wydawnictwo DC Comics i Marvel, które w swoich publikacjach opisują bohaterów-homoseksualistów. Członkowie grupy chcą wymazać homoseksualizm ze świata powieści graficznej. 

 

Chrześcijańska organizacja zareagowała w ten sposób na zapowiedź wydawnictwa DC Comics, które planowało ujawnić, że jeden ze znanych bohaterów jego komiksów jest gejem. Według spekulantów, może być mowa o Batmanie, Zielona Latarnii lub Wonder Woman. Ponadto w nowym wydaniu komiksu Marvela z serii X-Men Jean-Paul Baubier (Northstar) bierze ślub ze swoim chłopakiem. - Mamy tu dwóch ludzi, próbujących żyć tak, jak chcą - mutant i gej, czarny i gej - na swój sposób obdarzonych mocą, ale też wciąż pozostających na krawędzi - powiedziała autorka, Marjorie Liu. - I im się udaje. Nie ma znaczenia, że to komiks o superbohaterach. Najważniejsze jest przesłanie: Tobie również może się to udać. 

 

Nie godzą się na to członkowie One Million Mum - podaje "The Guardian" - Dzieci pragną być jak superbohaterowie. Dzieci naśladują działania superbohaterów i nawet ubierają kostiumy, by upodobnić się do nich tak, jak to tylko możliwe. Wyobrażacie sobie małego chłopca, który mówi: "Chcę mieć chłopaka albo męża jak X-men? - podkreśla organizacja. - To niedorzeczne! Dlaczego dorosły homoseksualista potrzebuje komiksowego superbohateru jako wzorca? Chodzi o indoktrynację dziecięcych umysłów poprzez pozytywne ukazanie homoseksualnych postaci. Te firmy mocno wpływają na nasze dzieci, chcą zrobić im "pragnie mózgu" i skłonić do myślenia, że styl życia gejów jest normalny i pożądany. Jako chrześcijanie wiemy, że homoseksualizm jest grzechem. 

 

Członkowie organizacji proszą wydawnictwa o zmianę lub rezygnację z planów zamieszczenia w książkach homoseksualnych bohaterów. Pomimo poprzedniej kampanii jej członków, wydanie innego komiksu, opisującego homoseksualne małżeństwo, sprzedało się na pniu. Autorzy komiksów z kolei pozostają niewzruszeni kampanią. Pkazuje to tweet Dana Slottta, autora "Spider-Mana": "Drogie 1milmoms, dzięki za wasz bojkot. To tylko zwiększy sprzedaż, bo ludzie będą kupowali te komiksy na złość wam. Proszę, ogłoście bojkot również moich komiksów. 

 

Również wydawnictwa ogłosiły, że nie planują zmiany planów wydawniczych. 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy