Wielkie emocje i szczypta duchowości

Autor: slk
News - Wielkie emocje i szczypta duchowości

Zmieniamy się przez całe nasze życie, ale czy jesteśmy w stanie zmienić się radykalnie przez miesiąc albo dwa? I to tak bardzo, że świat już zawsze będzie wyglądał dla nas inaczej?

 

Wielki Nieobecny to pełna ciepła i humoru opowieść o szczególnej miłości oraz przyjaźni, którą określamy jako przyjaźń bratniej duszy. Opisuje historię młodego chłopaka - sportowca, znanego podrywacza, w którego życie ktoś (los) wplata dwie osobliwe kobiety. Wracającego z Indii Rudzielca - pechową dziewczynę, będącą w nieustannym konflikcie z ziemską grawitacją oraz niepozorną nieznajomą w śmiesznym kapelusiku, powalającą na kolana dwumetrowego dryblasa.                                                                                              

 

Znajomość z nimi rozpoczyna niesamowitą wędrówkę, podczas której główny bohater odkrywa tajemnice prawdziwej miłości płynącej ze świata, w który do tej pory nie wierzył i inicjuje jego niezwykłą wewnętrzną przemianę, dzięki której otwiera się na miłość życia, wielką namiętność ze szczyptą duchowości oraz piękne i tajemnicze przestrzenie. 

 

Gdy widzi, że w życiu nic nie jest przypadkowe i zaczyna odbierać sygnały ze świata widzialnego  i niewidzialnego, dopiero wtedy staje przed poważnymi wyzwaniami, jakie czekają na niego w realnym świecie.

 

slider

  

Wielki Nieobecny zwraca uwagę, jak niezmiernie ważna jest w naszym życiu otwartość na drugiego człowieka, akceptacja różnorodności postaw i osobowości i przypomina, że tylko… głupiec potyka się o kamienie, natomiast mędrzec buduje z nich stopnie. 

 

Książkę kupić można w księgarni motyleksiazkowe.pl! 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy