"Dom nad rozlewiskiem" w Radiu Merkury

Autor: zorza
News -

 Pod hasłem "TYTUŁ TYGODNIA" od poniedziałku do piątku o 13.30 Radio Merkury prezentuje książki, po które warto sięgnąć.

W tym tygodniu:"Dom nad rozlewiskiem" Małgorzaty Kalicińskiej  -  jeden z największych bestsellerów ostatniego czasu. Opowiada o tym, że życie raz jeszcze może zacząć się po 40, a z ostrych zakrętów, które gotuje nam los, z pomocą przyjaciół i rodziny wychodzi się na prostą.

W czasach, gdy wszystko idzie Wam ciężko, "pod górkę", kiedy czujecie się niedokołysani, zmęczeni i nostalgiczni - zajrzyjcie nad rozlewisko. Poczujcie zapach herbaty z cytryną parzonej dla Was przez Gosię, może dostaniecie miskę rosołu i klucz do morelowego pokoju, w którym odpoczniecie... Opowiecie Waszą historię, albo posłuchacie o tym, co się dzieje nad rozlewiskiem.

Książka w wersji audio wydana została przez /AUDITUS/. Jej fragmenty na antenie Radia Merkury czyta Marta Klubowicz.

Pani Małgorzato,

Bardzo Pani dziękuję za tę książkę, która jest niezwykła przez swoją zwyczajność. Pachnie zapachami ziemi, potwierdza wartość życia samego w sobie i takie wartości jak miłość do ludzi, przyjaźń, tolerancja, otwartość na świat, bezpruderyjność... Jestem pewna, że jest Pani dokładnie taka, jak Pani pisze, ale chciałabym się tak do końca upewnić, więc: czy zaprosi mnie Pani kiedyś na pierogi?

Marta Klubowicz

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy