Posłuchaj filmu i spotkaj się z Nicholasem Sparksem w Warszawie!

Autor: slk
News - Posłuchaj filmu i spotkaj się z Nicholasem Sparksem w Warszawie!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu "Posłuchaj filmu". Rozpoczynamy od okazji do rozmowy z NICHOLASEM SPARKSEM, połączonej z premierą najnowszego filmu na podstawie książki autora pt. Szczęściarz. Będziemy mogli wysłuchać fragmentów książki w wykonaniu Krzysztofa Gosztyły oraz Marii Seweryn. 

 

Pokaz i spotkanie odbędą się w dniu 5 maja 2012r. o godz. 19.00 w Kinie Atlantic, ul. Chmielna 33 w Warszawie. 

 

NICHOLAS SPARKS - współczesny pisarz amerykański wydawany w milionowych nakładach i ponad 30 językach. Serca czytelników podbił swoją debiutancką powieścią Pamiętnik. Na ekranach kin zagościły adaptacje wielu jego powieści, m.in. Pamiętnika, Listu w butelce, Nocy w Rodathe, I wciąż ją kocham. Najnowsza ekranizacja to Szczęściarz („The Lucky One”) z Zakiem Efronem w roli głównej. W tym samym czasie ukazała się najnowsza książka pisarza pt. Dla Ciebie wszystko, której premiera w Polsce miała miejsce w kwietniu 2012r. 

 

W trakcie wydarzenia będzie można zdobyć autograf autora oraz kupić najnowsze jego książki. 

 

Program spotkania:

19.00 – 20.00 – spotkanie z autorem, dyskusja z czytelnikami

20:00 – 20.30 – sprzedaż i podpisywanie książki

20.30 – pokaz filmu SZCZĘŚCIARZ 

 

Zgłoszenia przybycia na spotkanie prosimy wysłać na adres mail: artur@kinoatlantic Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone.

 

Film otwiera cykl pokazów kinowych pt. POSŁUCHAJ FILMU. Wyselekcjonowane filmy powstały na podstawie książek, które zainspirowały twórców nie tylko kinowych, ale pozwoliły na przeniesienie słowa pisanego do studiów nagraniowych. Audiobooki nagrali wspaniali polscy aktorzy m.in. Krzysztof Gosztyła, Wiktor Zborowski, Maria Seweryn, Maria Peszek i wielu innych. Więcej o audiobookach na stronie www.audioteka.pl w zakładce Kolekcja Filmowa.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy