Wypuść "nieczytasza" w Polskę - pomóż akcji

Autor: slk
News - Wypuść

„Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!” - społeczna kampania z czytelnicznym erotyzmem w tle, do której inspiracją stał się cytat z Johna Watersa, trashowego reżysera wszechczasów: We need to make books cool again. If you go home with somebody and they don’t have books, don’t fuck them - poszukuje za pośrednictwem serwisu PolakPotrafi.pl pomocy finansowej. Inicjatywę wesprzeć może każdy, komu bliskie są ideały przedsięwzięcia.

 

 

 

Dzięki platformie PolakPotrafi.pl organizatorzy chcą zrealizować cel złożony, na który składać się będą:

- finałowy kalendarz "Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!” w edycji 2013, który zostanie wydany w limitowanym nakładzie 1000 egzemplarzy;

- wystawa fotografii w postaci 30 plansz wydanych w formacie A0;

 

Wystawa będzie dostępna bezpłatnie. Jej ekspozycja planowana jest w wybranych instytucjach kultury na terenie Polski. Organizatorzy deklarują, że są otwarci na zaproszenia czytelników z całej Polski.  

 

Kalendarz - już tradycyjnie - nie będzie dostępny w swobodnej sprzedaży, ale zostanie przekazany jako wsparcie wydarzeń o charakterze charytatywnym lub społecznym.

 

Bohaterami fotografii składających się na 12 kart kalendarza oraz 30 plansz wystawowych, podobnie jak w mijającym roku, będą znane twarze świata kultury. 

 

Więcej informacji i możliwość wsparcia: tutaj!

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy