Terapeutyczna moc przypowieści

Autor: slk
News - Terapeutyczna moc przypowieści

Nakładem wydawnictwa Święty Wojciech ukazała się właśnie niezwykła publikacja, ukazująca Jezusa Chrystusa w zupełnie nowym ujęciu. W książce Jezus jako terapeuta Anselm Grün pokazuje, jak Jezus leczy ludzi za pomocą przypowieści, słów i spotkań. Otwiera On przed nami nasze wewnętrzne sanktuarium, w którym możemy dostąpić uzdrowienia. Słowa Jezusa ukazują nam sposoby radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami naszego życia dzięki rozważaniu dobroczynnych przypowieści, historii uzdrowień i szczególnych wersetów Pisma Świętego. W spotkaniu z Nim możemy odnaleźć inny własny wizerunek, poznać lepiej samych siebie..

Dzięki nowemu spojrzeniu na ewangeliczne przypowieści i uzdrowienia ludzi przez Jezusa będziemy w stanie doświadczyć siebie samych w inny sposób – jako osoby zdrowsze, bardziej wolne, obdarzone większą nadzieją i silniejsze.

Rozważania Grüna to książka ważna, dobra i inspirująca, książka, do której można wielokrotnie powracać. Patronat nad nią sprawuje redakcja wortalu literackiego Granice.pl
 
O. Anselm Grün (ur. 1945) – mnich i szafarz opactwa benedyktynów Münsterschwarzach w Niemczech. W swych licznych książkach oraz w prowadzonych sesjach i prelekcjach podejmuje tematy związane z ludzkimi problemami i pytaniami duchowymi. Ceniony jest przez wiele osób jako duszpasterz i kierownik duchowy. Należy do najpoczytniejszych współczesnych autorów chrześcijańskich.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy