Wszystkie książki Jeffrey'a Archera 30% taniej w księgarni platon24.pl

Autor: slk
News - Wszystkie książki Jeffrey'a Archera 30% taniej w księgarni platon24.pl

Już jest! Kołczan pełen strzał - nowa książka autora bestsellerów, mistrza opowieści i suspensu-  Jeffrey'a Archera. Teraz wszystkie książki autora 30% taniej w księgarni platon24.pl

 

Kołczan pełen strzał to zbiór opowiadań od mistrza storytellingu pełen zwyczajnych bohaterów i bohaterek dokonujących rzeczy niesamowitych.

 

Od Londynu po Chiny, od Nowego Jorku po Nigerię - Jeffrey Archer, mistrz opowieści i suspensu, zabiera czytelnika w podróż śladami starożytnej rodzinnej pamiątki i pozwala śledzić zagmatwane losy kochanków, biznesmenów, osób z różnych warstw społecznych i rozmaitych profesji. Prawie wszystkie opowieści są oparte na faktach i w porywający sposób ukazują, jak fortuna może sprzyjać ludziom lub się od nich odwracać, jak miłość można stracić i odnaleźć na nowo, krótko mówiąc: jak życie nieodmiennie potrafi zaskakiwać.

 

Miłośnicy talentu Archera do opowiadania nietuzinkowych historii ze szczyptą charakterystycznej dla tego wyjątkowego pisarza ciepłej ironii będą zachwyceni.

 

Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin - wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej.

- "The Sunday Times"

 

Sprawdź nowość! 

 

Zobacz całą ofertę!

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy