Wybieramy najlepsze książki roku 2015

Autor: slk
News - Wybieramy najlepsze książki roku 2015

Wspólnie wybierzmy najlepsze książki roku 2015 czytelników, internautów i recenzentów odwiedzających wortal literacki Granice.pl Zapraszamy do głosowania na stronie www.ksiazkiroku.pl - wszyscy wybierający wraz z nami wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród książkowych. Ci, którzy zachęcać będą przyjaciół do oddawania głosów, zyskają szansę zdobycia zestawów nagród książkowych. Głosując, podsumujmy miniony rok 2015!

 

Kolejna odsłona popularnego cyklu 

 

W roku 2015 wybraliśmy „Najlepsze książki na wiosnę”, „Najlepsze książki na lato”, "Najlepsze książki na jesień" oraz "Najlepsze książki na zimę". Wspominały o nich największe polskie media – w tym choćby dziennik „Polska” czy radio RMF FM. Wyniki ogłaszaliśmy podczas najważniejszych targów branżowych - podczas Warszawskich Targów Książki czy podczas Targów Książki w Krakowie. W naszych konkursach wzięło udział kilkaset tytułów, co jest powodem do niemałej dumy. Swoje głosy na nagrodzone książki oddało ponad 200 tysięcy czytelników. W ten sposób w cyklu konkursów i plebiscytów organizowanych przez wortal literacki Granice.pl odbija się jak w zwierciadle polski rynek książki, w ten sposób mamy okazję śledzić i odpowiadać na ważne zjawiska rynkowe. Dziś mamy okazję, by podsumować miniony rok 2015, wybierając te najlepsze spośród najlepszych książek. A wyróżniać będziemy: najlepsze książki dla dzieci i dla młodzieży, najlepszą prozę polską i obcą, perły z lamusa i najlepsze powieści z historią w tle, powieści obyczajowe oraz romanse, poradniki, publikacje podróżnicze kryminały oraz powieści sensacyjne, jak również fantastykę. 

 

Nagrody dla czytelników

 

Równolegle do oceny jury na stronie internetowej konkursu prowadzone będzie głosowanie internautów, którzy również wyróżnią najlepsze książki roku 2015. Wśród internautów biorących udział w konkursie rozdysponowane zostaną cenne zestawy nagród książkowych, a wyniki głosowania śledzić będzie można na żywo na stronie internetowej konkursu.

 

Co zrobić, by wygrać?

 

 zagłosuj w naszym konkursie!

3 osoby, które oddadzą głosy w plebiscycie, zostaną nagrodzone zestawami książek. 

 

- wyślij uzasadnienie swojego wyboru na adres: pr@wwpol.com

Przekonująco uzasadnij (w tekście do 2000 znaków), dlaczego to właśnie wybrana przez Ciebie pozycja powinna otrzymać nagrodę. W tytule maila zawrzyj słowo "Wybieram", a w treści dołącz swoje imię, nazwisko, adres i numer telefonu. Autorom najciekawszych uzasadnień przyznane zostaną zestawy nagród książkowych. 

 

- zachęć innych do głosowania

Krok 1: Weź udział w głosowaniu, podając swój adres e-mail oraz login w wortalu Granice.pl (jeśli taki posiadasz).

Krok 2: Zachęć innych, by oddali swoje głosy, korzystając z podanego w mailu aktywacyjnym odnośnika lub zapraszając do wpisania w formularzu Twojego adresu e-mail albo loginu w wortalu Granice.pl. Pamiętaj o zasadach netykiety!

5 osób, które zachęcą do głosowania największą liczbę internautów, zostanie nagrodzonych zestawami zawierającymi nawet do 20 książek biorących udział w plebiscycie. 

 

Zapraszamy na stronę internetową konkursu:

 

www.ksiazkiroku.pl

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy