Wygrajcie księgę dusz

Autor: slk
News - Wygrajcie księgę dusz

Księga Wszystkich Dusz, którą dziś chcemy Wam gorąco polecić, to międzynarodowy fenomen wydawniczy. Najgorętsza książka targów we Frankfurcie w 2009 roku.

Wydawcy w 34 krajach oszaleli i walczyli o nią zaciekle. Zapłacili milionowe zaliczki. W lutym debiutuje w USA na 2. miejscu „The New York Times”, wyprzedzając Stiega Larssona. 

- 17 lutego 1. Miejsce w największej sieci księgarskiej Barnes&Noble.
- 20 lutego najlepsza książka miesiąca w Amazonie!

Po Kodzie Leonarda Da Vinci, Zmierzchu, Harrym Potterze, Cieniu Wiatru władzę nad duszami czytelników przejmuje Księga Wszystkich Dusz, która połączyła to, co najlepsze, w największych bestsellerach ostatnich lat: 

Suspens, przygodę i poszukiwanie wielkiego sekretu historii Kodu Leonarda da Vinci. 
Miłość wielką i nieziemską Zmierzchu. 
Magię Harry’ego Pottera.
Tajemnicę, nastrój i piękno opowieści Cienia wiatru.

 

Chcecie zakosztować tych literackich smakołyków? Weźcie udział w naszym najnowszym konkursie!

 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać, jakie hasło mogłoby promować powieść"Księga wszystkich dusz". Na odpowiedzi czekamy tylko do 23 marca 2011 - warto więc się pospieszyć. Warto też dodać powieść tę do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chcecie przeczytać - KLIK! Aby wziąć udział w konkursie, KLIKNIJCIE TUTAJ!

 

Opinie o książce:

To wzruszający thriller, powieść przygodowa i romans, który ma w sobie to co najlepsze w Zmierzchu i Cieniu wiatru.
„The Bookseller”

Łączy w sobie liczne gatunki literatury. Tak jak świat w niej przedstawiony łączy istoty ludzkie i nadludzkie. Sama jest potężna jak zaginiona zaklęta księga, wokół której toczy się akcja.

Bohaterowie, którym nie sposób się oprzeć. Każda kobieta marzy, by być taka jak ONA i mieć takiego mężczyznę jak ON. I żyć w świecie, który jest jak wyobraźnia: bez granic. Tam gdzie historia przenika się z magią, a miłość jest potężniejsza niż czas.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy