Zaginiony symbol Dana Browna po polsku dopiero w styczniu?

Autor: slk
News - Zaginiony symbol Dana Browna po polsku dopiero w styczniu? Nie w grudniu 2009, ale dopiero 27 stycznia 2010 roku ukaże się tłumaczenie na język polski najnowszej powieści Dana Browna "Zaginiony symbol".

Uwielbiany przez czytelników bohater Robert Langdon, do którego popularności przyczyniły się ekranizacje "Kodu Leonarda da Vinci" oraz "Aniołów i Demonów", błyskawicznie przybywa do Capitolu, by wygłosić jedną ze swoich prelekcji. Na miejscu okazuje się, że prelekcja jest tylko pretekstem, by ściągnąć naukowca do Waszyngtonu, a sam Langdon w ten sposób zostaje wciągnięty w wielką intrygę, mającą na celu odkrycie pilnie strzeżonego przez setki lat skarbu masonów, który posiadaczowi dać może nieograniczoną władzę i tajemną wiedzę. Langdon musi walczyć z czasem oraz z bogatym, potężnym przeciwnikiem, który zagraża życiu jego przyjaciela.

Przeczytaj pierwszą polską recenzję tej książki w naszym wortalu!

Kup tę książkę w języku angielskim w naszej księgarni internetowej -NAJTANIEJ!

brownKsiążka, przetłumaczona na wiele języków, już w dzień premiery stała się światowym bestsellerem. Błyskawicznie wydawca zdecydował się na jej dodruk, a wersja elektroniczna pobiła wszelkie rekordy jeśli chodzi o tego typu publikacje. Początkowo polscy wydawcy - wydawnictwa Albatros oraz Sonia Draga - deklarowali, że powieść ukaże się jeszcze w tym roku. Ostatecznie jednak termin jej premiery przeniesiono na 27 stycznia.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy