Zapraszamy na Targi Książki

Autor: slk
News - Zapraszamy na Targi Książki

 

Internet huczy od plotek i rewelacji na temat Targów Książki w Krakowie. A my wiemy już prawie wszystko! Po pierwsze: serdecznie zapraszamy Was na stoisko wortalu Granice.pl, gdzie czeka na Was sporo konkursów i nagród.

 

Po drugie: w pierwszym dniu Targów, we czwartek, 4 listopada 2010, na scenie, bezpośrednio po uroczystym otwarciu imprezy, będzie miało miejsce wręczenie nagród i wyróżnień w konkursach "Najlepsza książka na jesień" oraz "Najlepsza książka historyczna" wortalu Granice.pl!

 

Po trzecie: w niedzielę, 7 listopada, zaprosimy Was do jednej z sal konferencyjnych na spotkania z najpopularniejszymi autorami oraz dyskusje panelowe! Więcej informacji: wkrótce!

 

Poza tym wiemy już, że:

…Honorowy Patronat nad 14. edycją Targów Książki w Krakowie objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski


…od tegorocznej edycji Targi Książki w Krakowie będą się odbywać pod auspicjami Honorowej Rady Patronackiej, w skład której wchodzą wybitni przedstawiciele świata kultury i nauki, tj.: Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego Karol Musiał, Dyrektor Biblioteki Narodowej Tomasz Makowski, Dyrektor Biblioteki Jagiellońskiej Zdzisław Pietrzyk, Prezes Polskiej Izby Książki Piotr Marciszuk,  Prezes Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych Henryk Podolski, Prezes Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek Rafał Skąpski oraz Prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich ks. Roman Szpakowski

 

Targi Książki w Krakowie rosną w siłę, stąd, przez wzgląd na bardzo duże zainteresowanie Targami, podczas tegorocznej edycji nastąpią reorganizacje przestrzenne. W pawilonie, który w minionych latach mieścił sale seminaryjne, zlokalizowane będą stoiska wystawiennicze, w tym m.in. Salon Nowych Mediów, punkt animacji dla dzieci oraz wydawnictwa, które w tym roku dołączyły do grona wystawców Targów Książki w Krakowie. Ponadto w tym roku po raz pierwszy zostanie otwarte drugie wejście na Targi

 

…od października szukajcie Państwo na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia i aglomeracji śląskiej zakładek do książek Targów Książki w Krakowie w kopertach Poka Poka … Bierz! Bierz!

 

…profil Targów Książki w Krakowie na Facebooku ma już blisko 1300 fanów… www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie... Lubicie to? 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy