Nowe wyzwanie czytelnicze: fantastyka 2016!

Autor: slk
News - Nowe wyzwanie czytelnicze: fantastyka 2016!

Coraz więcej osób przyłącza się do naszych wyzwań czytelniczych. Wygrać w nich możecie między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek. Podobnie jak w roku 2015 uznaliśmy, że warto nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład: zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki. Wspólnie z Wydawnictwem Papierowy Księżyc chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do końca maja 2016 sięgali po szeroko pojętą fantastykę.

 

Oczywiście w tym miejscu szczególnie zachęcamy do lektury książek opublikowanych nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc, jednak nie jest to warunek konieczny, by dany tytuł kwalifikował się do wyzwania. Wśród książek Papierowego Księżyca znajdziecie publikacje bardzo różne - zarówno fantastykę z pogranicza horroru, science fiction i fantasy, paranormal i urban fantasy, fantastykę dla młodzieży, dla kobiet, fantastykę humorystyczną, stąd zapewne każdy z czytelników znajdzie odpowiednie dla siebie pozycje.

 

Nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć prezentujemy kilka propozycji wydawnictwa, po które - być może - zechcecie sięgnąć. Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:

- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób

- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - fantastyka 2016"

- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

 

W czerwcu zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach. Pamiętajcie, że ze wszystkimi książkami Wydawnictwa Papierowy Księżyc zapoznać się możecie w profilu wydawcy w naszym serwisie.

 

Zgłoście się do udziału w wyzwaniu na naszym forum!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy