Blanka Lipińska wyszła za mąż! Co wiadomo o świeżo upieczonej mężatce?

Data: 2019-09-01 15:15:41 Autor: pobarski

Od niedawna Blanka Lipińska jest jedną z czołowych polskich autorek powieści erotycznych, której książki rozchodzą się w masowych egzemplarzach. Dziś popularna twórczyni erotyków pochwaliła się, że… wyszła za mąż!

 Blanka Lipińska

Blanka Lipińska jeszcze do niedawna była stanu wolnego. Popularna autorka od lat był w związku z Maciejem Buzałą, z którym realizowała wspólne projekty i dzieliła pasje. Jak się okazuje, niedawno postanowiła sfinalizować swój związek.

...wyszłam za mąż-zaraz wracam 🤘🏼


– napisała dziś na swoim Instagramie pisarka.

Blanka Lipińska ma 34-lata i od ubiegłego roku jest jedną z najpoczytniejszych polskich autorek. Nakładem wydawnictwa Edipresse Książki wydała swoją debiutancką powieść 365 dni, która przedstawiała losy Laury – Polki, która uprowadzona została na tytułowy rok przez głowę sycylijskiej mafii. Laura z każdym kolejnym dniem coraz lepiej poznaje swojego porywacza i… zakochuje się w nim.

Czytaj także: Blanka Lipińska wydaje czwartą książkę! To poradnik!

Okazało się, że polska wersja 50 twarzy Greya sprawdziła się świetnie, a seria erotyczna Blanki Lipińskiej sprzedała się w milionach egzemplarzy. Od niedawna wiemy już także, że pojawi się ekranizacja jej książki – prace już ruszyły, a film w kinach pojawić ma się w przyszłym roku. Oprócz 365 dni, Lipińska wydała także kontynuacje: Ten dzień oraz Kolejne 365 dni.

 

Blanka Lipińska potrafi być jednak tajemnicza. Do tej pory pozostawała w związku z Maciejem Buzałą, jednak wczoraj – 31 sierpnia zakochani zdecydowali się sformalizować swój związek. Blanka Lipińska i Maciej Buzała byli parą od 15 miesięcy. Buzała jest młodszy od popularnej pisarki o pięć lat.

Inteligencja, mądrość, piękno, niezwykła opiekuńczość, wielki talent kulinarny oraz nieprawdopodobny sex to zalety o których marzy każdy facet. Mam to szczęście, że trafiło na mnie


– poinformował na  Instagramie Maciej Buzała.

Małżeństwo na swoich profilach w social mediach umieściła zdjęcia z imprezy, która odbyła się 31 sierpnia. Autorka, oprócz ślubu cywilnego, wzięła także ślub kościelny. Za weselną kreację odpowiada Patrycja Kujawa. Blanka Lipińska przyjęła nazwisko męża w formie drugiego członu, zachowując także nazwisko panieńskie – od wczoraj popularna pisarka nazywa się Lipińska-Buzała.

Czytaj także: Ten dzień - cytaty z książki

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego!

Najnowszą książkę Blanki Lipińskiej możecie kupić w atrakcyjnych cenach poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
365 dni
Blanka Lipińska7
Okładka książki - 365 dni

Obrzydliwie romantyczna, skrajnie prawdziwa i inspirująca.... Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna
27 śmierci Toby'ego Obeda
Służąca
Weronika Wierzchowska;
Służąca
Następnym razem
Karolina Winiarska
Następnym razem
Wojenna korona
Elżbieta Cherezińska
Wojenna korona
Zakaz narzekania
Salvo Noè
Zakaz narzekania
Stramer
Mikołaj Łoziński
Stramer
Hashimoto
Beata Abramczyk
Hashimoto
Sklep z babciami
Dominika Gałka
Sklep z babciami
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Reichenstetter Friederun
Biedronka i inni mieszkańcy łąki
Pokaż wszystkie recenzje