Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 10 do 16 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-10 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu stycznia widzowie poszukujący filmowych perełek w telewizji będą zachwyceni, ponieważ stacje zadbały o bardzo szerokie spektrum różnorodnych hitów, zapewniających sporo zabawy w wolnym czasie. Co wyemitowane zostanie w telewizji od 10 do 16 stycznia 2022 roku?

Obrazek w treścifot. Obraz André Azambuja z Pixabay

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. Co nowego zagości na poszczególnych antenach telewizyjnych?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 10 do 16 stycznia 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 10 stycznia 22 r.?

Kolejny poniedziałek 2022 roku to czas na drugiego Deadpool, wysokobudżetową kontynuację najbardziej kontrowersyjnego i zabawnego superbohatera ze świata Marvela. Po raz kolejny w telewizji pojawi się także Pakt z mordercą, atrakcyjna i emocjonująca opowieść o zawodowców, który postanawia uratować młodą i bezbronną kobietę. Jeżeli wolicie nieco łatwiejsze opowieści z czarnym humorem, to być może skłoni Was do siebie Okrucieństwo nie do przyjęcia, historię o Marylin pragnącej zemścić się na swoim byłym mężu, bezlitośnie działającym adwokacie.

 

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 11 stycznia 2022?

We wtorek 11 stycznia fani będą się mogli zapoznać z kolejną historią ze świata Piratów z Karaibów, otóż wyemitowana zostanie klasyczna i kochana Skrzynia umarlaka. Ponadto fani będą się mogli zapoznać się z opowieścią z Dowody życia, opowieści o dzielnej kobiecie pragnącej odzyskać swojego porwanego męża.

 

 

Co obejrzeć w środę 12 stycznia 2022 r.?

W środę będziemy się mogli zapoznać z Jeszcze większymi dziećmi, ponownym spotkaniem grupki szalonych mężczyzn. Tego samego dnia będziemy się mogli zapoznać także z historią Niezłomnego, opowieści o młodym Louisie rywalizującym na igrzyskach olimpijskich w Niemczech, gdy za moment rozpocznie się druga wojna światowa. Wielbiciele dramatów będą mogli wsiąknąć w Małych mężczyzn, opowieści o przyjaźni dwóch trzynastolatków, napotykającej na wielkie problemy w życiu ich rodzin.

 

Co warto zobaczyć w tv w czwartek, 13 stycznia 2022 roku?

Złe mamuśki powrócą na rynek z "Dwójką", prezentującą trudne zmagania bohaterek z... przyjazdem ich niezwykle wymagających matek! Podobnie sprawa ma się z Poznaj moich Spartan, historię będącą komediową wyśmiewającą filmowych 300. Fani komedii będą mogli zapoznać się również z Żoną na niby, miłosną komedią z kłamstwem w roli głównej....

 

Filmy w telewizji w sylwestra, w piątek, 14 stycznia 2022 roku?

14 stycznia widzowie będą się mogli zapoznać z historią Kocha, lubi szanuje, opowieścią o nagłej zmianie w życiu Cala oraz jego żony Emily. Na ekranach telewizyjnych pojaw się również Aladyn, historia o niezwykłym księciu i jego kontaktach z pewnym Dżinem.... Fani Gwiezdnych Wojen będą mogli ponownie zobaczyć Łotra 1, poboczną opowieść z 2016 roku.

Z tego samego roku odnosi się także Tarzan Legenda, historia przygodowa z 2016 roku, ukazująca widzom nieco inne spojrzenie na tytułowego bohatera. Ponadto na ekranach telewizyjnych pojaw się także opowieść Infiltrator, czyli historia o Johnie Matthewsie, który postanawia we współpracy z prokuraturą wejść do współpracy i infiltracji światka przestępczego.

 

Sobota, 8 stycznia 22 r. zapowiada się wyśmienicie....

Druga sobota stycznia nowego roku będzie nieco spokojniejsza, choć nie zabraknie w niej niezłych historii. Walentynki, Kula w łeb, Kapitan Ameryka Wojna bohaterów czy też Matrix Reaktywacja to naprawdę mocne i jakościowe tytuły!

 

 

Co zakończy tydzień... od 10 do 16 stycznia 2022 roku?

Ostatniego dnia tego miesiąca, będziemy się mogli zapoznać z Ultimatum Bourne'a, chyba najlepszym filmem z serii z Mattem Damonem. Równie atrakcyjne emocje i akcje może zapewnić Wam pierwsza odsłona Igrzysk Śmierci, ukazująca początek historii Katniss Everdeen w Głodowych Igrzyskach. Fani podobnych historii science-fiction będą mogli zobaczyć również Jupiter Intronizacja, fabułę o wyjątkowej dziewczynie, która musi odkryć swoje moce i wyjątkowość.... Brakuje Wam w tym tygodniu opowieści biograficznej? No to z pewnością nie możecie przegapić Odysei, historii o wybitnym badaczu mórz Jacquesie-Yves Cousteau.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje