Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 10 do 16 stycznia 2022 roku

Data: 2022-01-10 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnym tygodniu stycznia widzowie poszukujący filmowych perełek w telewizji będą zachwyceni, ponieważ stacje zadbały o bardzo szerokie spektrum różnorodnych hitów, zapewniających sporo zabawy w wolnym czasie. Co wyemitowane zostanie w telewizji od 10 do 16 stycznia 2022 roku?

Obrazek w treścifot. Obraz André Azambuja z Pixabay

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. Co nowego zagości na poszczególnych antenach telewizyjnych?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 10 do 16 stycznia 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 10 stycznia 22 r.?

Kolejny poniedziałek 2022 roku to czas na drugiego Deadpool, wysokobudżetową kontynuację najbardziej kontrowersyjnego i zabawnego superbohatera ze świata Marvela. Po raz kolejny w telewizji pojawi się także Pakt z mordercą, atrakcyjna i emocjonująca opowieść o zawodowców, który postanawia uratować młodą i bezbronną kobietę. Jeżeli wolicie nieco łatwiejsze opowieści z czarnym humorem, to być może skłoni Was do siebie Okrucieństwo nie do przyjęcia, historię o Marylin pragnącej zemścić się na swoim byłym mężu, bezlitośnie działającym adwokacie.

 

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 11 stycznia 2022?

We wtorek 11 stycznia fani będą się mogli zapoznać z kolejną historią ze świata Piratów z Karaibów, otóż wyemitowana zostanie klasyczna i kochana Skrzynia umarlaka. Ponadto fani będą się mogli zapoznać się z opowieścią z Dowody życia, opowieści o dzielnej kobiecie pragnącej odzyskać swojego porwanego męża.

 

 

Co obejrzeć w środę 12 stycznia 2022 r.?

W środę będziemy się mogli zapoznać z Jeszcze większymi dziećmi, ponownym spotkaniem grupki szalonych mężczyzn. Tego samego dnia będziemy się mogli zapoznać także z historią Niezłomnego, opowieści o młodym Louisie rywalizującym na igrzyskach olimpijskich w Niemczech, gdy za moment rozpocznie się druga wojna światowa. Wielbiciele dramatów będą mogli wsiąknąć w Małych mężczyzn, opowieści o przyjaźni dwóch trzynastolatków, napotykającej na wielkie problemy w życiu ich rodzin.

 

Co warto zobaczyć w tv w czwartek, 13 stycznia 2022 roku?

Złe mamuśki powrócą na rynek z "Dwójką", prezentującą trudne zmagania bohaterek z... przyjazdem ich niezwykle wymagających matek! Podobnie sprawa ma się z Poznaj moich Spartan, historię będącą komediową wyśmiewającą filmowych 300. Fani komedii będą mogli zapoznać się również z Żoną na niby, miłosną komedią z kłamstwem w roli głównej....

 

Filmy w telewizji w sylwestra, w piątek, 14 stycznia 2022 roku?

14 stycznia widzowie będą się mogli zapoznać z historią Kocha, lubi szanuje, opowieścią o nagłej zmianie w życiu Cala oraz jego żony Emily. Na ekranach telewizyjnych pojaw się również Aladyn, historia o niezwykłym księciu i jego kontaktach z pewnym Dżinem.... Fani Gwiezdnych Wojen będą mogli ponownie zobaczyć Łotra 1, poboczną opowieść z 2016 roku.

Z tego samego roku odnosi się także Tarzan Legenda, historia przygodowa z 2016 roku, ukazująca widzom nieco inne spojrzenie na tytułowego bohatera. Ponadto na ekranach telewizyjnych pojaw się także opowieść Infiltrator, czyli historia o Johnie Matthewsie, który postanawia we współpracy z prokuraturą wejść do współpracy i infiltracji światka przestępczego.

 

Sobota, 8 stycznia 22 r. zapowiada się wyśmienicie....

Druga sobota stycznia nowego roku będzie nieco spokojniejsza, choć nie zabraknie w niej niezłych historii. Walentynki, Kula w łeb, Kapitan Ameryka Wojna bohaterów czy też Matrix Reaktywacja to naprawdę mocne i jakościowe tytuły!

 

 

Co zakończy tydzień... od 10 do 16 stycznia 2022 roku?

Ostatniego dnia tego miesiąca, będziemy się mogli zapoznać z Ultimatum Bourne'a, chyba najlepszym filmem z serii z Mattem Damonem. Równie atrakcyjne emocje i akcje może zapewnić Wam pierwsza odsłona Igrzysk Śmierci, ukazująca początek historii Katniss Everdeen w Głodowych Igrzyskach. Fani podobnych historii science-fiction będą mogli zobaczyć również Jupiter Intronizacja, fabułę o wyjątkowej dziewczynie, która musi odkryć swoje moce i wyjątkowość.... Brakuje Wam w tym tygodniu opowieści biograficznej? No to z pewnością nie możecie przegapić Odysei, historii o wybitnym badaczu mórz Jacquesie-Yves Cousteau.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje