Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 13 do 19 czerwca 2022 roku

Data: 2022-06-13 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Z dnia na dzień czerwiec 2022 roku rozkręca się coraz szybciej, dzięki czemu w tym tygodniu spodziewać się możemy naprawdę szerokiej gamy różnorodnych filmów, które z pewnością wciągną nas wieczorami przed ekrany telewizorów w zasadzie wszystkich liczących się stacji. Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 13 do 19 czerwca 2022 roku?

Obrazek w treścifot. methodshop z Pixabay

  • Tydzień od 13 do 19 czerwca 2022 roku to kolejny spokojniejszy okres w telewizji.
  • Kolejny tydzień wypełnią liczne hity, goszczące po raz pierwszy oraz powracające na anteny po długim czasie.
  • Zapraszamy Was również do tego wpisu: Co nowego na Netflix? Premiery od 12 do 19 czerwca 2022.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 13 do 19 czerwca  2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 13 czerwca 22 r.?

Już w nadchodzący poniedziałek wielbiciele adaptacji powieści Dana Browna będą mogli ujrzeć w akcji świetny Kod da Vinci, super hit z 2006 roku, prezentujący słynną prawdę Roberta Langdona. W telewizji ponownie pojawi się Arnold Schwarzenegger, za sprawą Na własną rękę, historia o heroicznych działaniach lidera straży pożarnej z Los Angeles. Nietypowym seansem będzie z pewnością Pakt z mordercą, opowieść o łowcy głów, który... sprzymierza się ze swoją aktualną ofiarą. To jednak nie koniec, ponieważ TVP Kultura ponownie zaprezentuje widzom Julietę Pedro Almodovara o kobiecie, próbującej zaakceptować siebie.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 14 czerwca 2022?

14. czerwca w telewizji wyemitowany zostanie szereg wyjątkowych filmów, za których sprawą widzowie będą mogli zapoznać się z szeregiem propozycji pełnych akcji oraz napięcia, uzupełnionego licznymi zwrotami akcji.

 

W środę 15 czerwca 22 r. w telewizji zobaczymy...

U Pana Boga w ogródku pojawi się w środę w telewizji, oferując widzom okazję do ujrzenia historii z 2007 roku, prezentującego zderzenie tradycyjnych wartości z nowoczesnym paradygmatem życia. Fani dramatów będą mogli wskoczyć tego dnia do emisji Bez mojej zgody, historii młodej kobiety, która nie chce żyć tylko po to, aby zostać materiałem pod przeszczep dla starszej siostry. Kanał kulturalny Telewizji Polskiej ukaże widzom ponownie Zimowych braci, skandynawskiej historii o zdarzeniach, które zmieniły życie społeczności górników.

 

Co warto zobaczyć w czwartek, 16 czerwca?

W najbliższy czwartek w telewizji wyemitowana zostanie piątka interesujących filmów, za których sprawą będziemy moli delektować się prawdziwymi hiciorami w ramach swoich gatunków.

 

Jakie filmy zobaczymy w telewizji w piątek, 17 czerwca 2022 roku?

W nadchodzący piątek, 17 czerwca Człowiek ze stali Zacka Snydera i Henry'ego Cavilla powróci w piątek na ekrany telewizji, towarzysząc w tym czasie między innymi RoboCopa w wersji odświeżonej z 2014 roku. Jeżeli poszukujecie jakiejś komedii to w piątek ponownie dostępna do ujrzenia będzie Sztuka zrywania z Vincem Vaughnem oraz Jennifer Aniston. Dzieci z dorosłymi będą się mogli skupić na Smerfach 2 z 2013 roku, prezentujących niezwykłe przygody grupki bohaterów w stolicy Francji.

 

Sobota, 18 czerwca 2022 r. zapowiada się znakomicie!

W nadchodzącą sobotę, w telewizji będziemy mogli zobaczyć w akcji Johnny'ego Deppa, za sprawą ponownej emisji Piratów z Karaibów Na krańcu świata, trudnej wyprawy słynnego Jacka Sparrowa na nieznane dotychczas terytoria. Na ekranie ponownie pojawi się Sylvester Stallone ze swoim Rockym III oraz słynnym pojedynkiem z Clubberem Langiem! W telewizji ponownie zagości także: Mumia powraca, z przerażającym nieumarłym egipskim bóstwem.

 

Co zakończy tydzień... od 13 do 19 czerwca 2022 roku?

W niedzielę, bedziemy mieli okazję do ujrzenia w akcji Wolnego strzelca, opowieści i złodziejaszku, który oszukuje wszystkich i zostaje dziennikarzem. Czy jednak sztuczki wystarczą, aby odkupić swoje winy? Wielbiciele słynnych hollywoodzkich gwiazd, będą mogli je ujrzeć w chłodnie przyjętym Łowcy czarownic, historii o Klauderze zajmującym się łowieniem najbardziej znanych monstrów kryjących się w mroku. Fani Gerarda Butlera będą mogli ujrzeć go ponownie z Morganem Freemanem na ekranie za sprawą popularnego filmu Londyn w Ogniu, opowieści o walce o bezpieczeństwo prezydenta USA na wyjeździe w stolicy UK.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje