Quantcast

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 20 do 26 czerwca 2022 roku

Data: 2022-06-20 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Jest coraz goręcej nie tylko na zewnątrz, ale także w telewizji, gdzie w ciągu najbliższych dni spodziewać się możemy porcji smakowitych filmowych hitów, które będziemy mogli zobaczyć w wolnych chwilach. Co nas schłodzi w gorące wieczory, a co podgrzeje serca oraz emocje? Czemu warto będzie się bliżej przyjrzeć? Co zostanie wyemitowane w telewizji w terminie od 20 do 26 czerwca 2022 roku?

Obrazek w treścifot. Marina Hanna on Unsplash

  • Tydzień od 20 do 26 czerwca 2022 roku powraca do wysokiej formy, zapewniając graczom sporą porcję atrakcji i wartościowych niespodzianek.
  • Rozgrzewający się dosłownie czerwiec tym razem wybuchnie serią filmowych hitów.
  • Przed lekturą tego wpisu, zapraszamy Was też  do tego wpisu: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 1 do 6 lipca 2022 roku.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 20 do 26 czerwca  2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 20 czerwca 22 r.?

W poniedziałek w telewizji ponownie zjawi się Anioły i demony, kolejna adaptacja powieści Dana Browna z Tomem Hanksem w roli profesora Roberta Langdona. Po raz kolejny ujrzeć będziemy mogli Szakala z pojedynkiem wyraźnie młodszego Bruce'a Willisa oraz Richarda Gere'a. Ponadto w telewizji wyemitowany zostanie Jestem Bogiem, propozycja o człowieku, którego życie zmienia pewien nowoczesny narkotyk... To jednak nie koniec, ponieważ... na ekranach pojawi się także Miłość jest wszystkim z gronem znanych polskich autorów.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 21 czerwca 2022?

21. czerwca doczekamy się całego maratonu różnorodnych filmów, oferujących graczom sporą dawkę atrakcji oraz różnorodnych doznań z wielu gatunków i wrażeń, często bez większego przekazu, ale ze sporą porcją akcji.

 

W środę 22 czerwca 22 r. w telewizji zobaczymy...

Środa będzie kolejnym dniem w tym tygodniu, oferującym widzom okazję do zaznajomienia się z ambitniejszym kinem niż miało to miejsce we wtorek, próbując na różne sposoby zabawić widzów.

 

Co warto zobaczyć w czwartek, 23 czerwca?

W zbliżający się czwartek wielbiciele komedii będą musieli wybrać, ponieważ o tej samej godzinie na TVN-ie i Polsacie wyemitowane zostaną dwie produkcje. Pierwszą z nich będzie Narzeczony mimo woli z Sandrą Bullock oraz Ryanem Rynoldsem w roli niezwykłej... fikcyjnej pary, zawiązanej z nietypowych okolicznościach. Ponadto w telewizji ponownie zjawi się Narzeczony na niby, opowieść o młodej dziewczynie Karinie, która... próbuje odnaleźć prawdziwą miłość...

 

Jakie filmy zobaczymy w telewizji w piątek, 24 czerwca 2022 roku?

W nadchodzący piątek, 24 czerwca na ekrany telewizorów trafi ponownie adaptacja Zabójczych maszyn, historia o postapokaliptycznym świecie, gdzie mierzą się ze sobą potężne roboty-miasta, rywalizujące ze sobą nawzajem. Po raz kolejny w telewizji wyemitowana zostanie Mroczna przeszłość z Gilianem White'em oraz Michaela Jai White'a. Wyemitowany zostanie także komediodramat Był sobie chłopiec o uwodzicielu, którego życie całkowicie zmienia pewne dziecko...

 

Sobota, 25 czerwca 2022 r. zapowiada się znakomicie!

W nadchodzącą sobotę, kolejna odsłona Piratów z Karaibów pojawi się w telewizji, tym razem będzie to Na nieznanych wodach z Penelope Cruz w istotnej roli. Ponadto ponownie ujrzeć będziemy mogli Rocky'ego 4 czy 40 lat minęło. Ze starszych hitów wymienić także Mumię Grobowiec cesarza Smoka, czyli jedna z ostatnich części serii, która próbowała do formuły dodać coś nowego i świeżego.

 

Co zakończy tydzień... od 20 do 26 czerwca 2022 roku?

Nadchodząca niedziela będzie jedną z najbardziej spokojnych w ostatnich miesiącach. W telewizji zobaczyć będziemy mogli z powracających hitów Cudzoziemca, opowieść o mężczyźnie, który chce się zemścić za zamordowanie jego córki w zamachu terrorystycznym. W telewizji pojawi się również Ostatni samuraj, historia z 2003 roku o amerykańskim weteranie, który wbrew zamiarom, staje do walki o pokój i zduszenie rebelii samurajów.

 

Tagi: filmy, polsat, tvp, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje