Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku

Data: 2021-11-22 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Czwarty tydzień listopada w 2021 roku zapowiada się na prawdziwe widowisko, zapewniające codziennie po kilka ciekawych i cenionych produkcji do obejrzenia. W co warto zainwestować swój czas? Co zatem zobaczymy w telewizji od 22 do 28 listopada 2021 roku?

Obrazek w treścifot. Dario z Unsplash

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. Co nowego zagości na poszczególnych antenach telewizyjnych?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 22 do 28 listopada 2021.

Co pojawi się w telewizji w poniedziałek, 22 listopada 2021 roku?

Kolejny tydzień listopada to głównie trzy powracające na ekrany telewizyjne produkcje. Fani historii będą mogli poznać historię polowania na Reinharda Heydricha w Kryptonim HHhH. Fani romantycznych opowieści będą się mogli zapoznać z Podatkiem od miłości, ciekawą komedią o inspektor podatkowej Klarze. Zapomnieć nie możemy także o superbohaterkiej Czarnej Pantrze ze świętej pamięci Chadwickiem Bossmanem w głównej roli.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 23 listopada 2021?

Fani Transformersów będą mogli zobaczyć w najbliższy wtorek Ostatniego rycerza, efektowną opowieść w klimatach łączących rycerzy oraz dinozaury w wersjach robotów! Fani klasyki będą mogli poznać historię Ceny powrotu, opowieści powracających funkcjonariuszu, w której wciela się Steven Seagal. To będzie jego zemsta! Na ekrany telewizyjne powróci także Plan lotu.

Fani filmów akcji będą moglu ujrzeć również Miasto złodziei, zaskakującej historii o niezwykłej miłości od pierwszego wejrzenia. Osoby poszukujące dobrego humoru będą mogli ujrzeć także Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, włoską historię o trzech parach i kawalerze, którzy wspólnie radują się swoją obecnością aż do chwili gdy... 

 

Jakie filmy zostaną wyemitowane w środę, 24 listopada 21r. ?

Środa stać będzie pod znakiem Whitney, filmowej opowieści o jednej z najbardziej znanych gwiazd muzyki pop oraz RB, podczas gdy wielbiciele Clinta Eastwood będą mogli zapoznać się z wyśmienitym Gran Torino, opowieścią o niezwykłej relacji dwóch mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

 

Co warto zobaczyć w tv w czwartek, 25 listopada 2021 roku?

W czwartek ponownie ujrzeć będzie można Druhny, zabawną komedię o trudnym procesie organizacji wieczoru panieńskiego w Las Vegas. Fani humorystycznych opowieści będą się mogli zapoznać także z Firmową gwiazdką o pewnym kreatywnym dyrektorze.... Nie zabraknie także legendarnego Nigdy w życiu! z Danutą Stenką oraz Arturem Żmijewskim.

 

Filmy w telewizji w piątek, 26 listopada 2021 roku?

W telewizji w piątek będziemy mogli zobaczyć ponownie Czarownicę, niezwykłą adaptację historii Śpiąca Królewna. Z segmentów filmów chwytających za serce pojawia się W potrzasku, prezentująca walkę ojca o swojego porwanego syna! Po piątkowej emisji ponownie na TV Puls wyemitowany zostanie Rocky Balboa z 2006 roku. Miejsca na antenach nie zabrakło także na komedię z Meryl Steep - To skomplikowane.

 

Sobota, 27 listopada 21 r. zapowiada się wyśmienicie....

Kolejna sobota zapowiada się naprawdę, naprawdę imponująco na wiele sposobów. Przyjrzymy się zatem, co pojawi się w tym dniu w telewizji:

 

 

Co zakończy tydzień... od 22 do 28 listopada 2021 roku?

Niedziela 28 listopada to w zasadzie dzień dla każdego! Na TVP Kultura pojawi się Tulipanowa gorączka prezentująca losy młodej Sophie w Holandii XVII wieku, na TVP 2 pojawi się Transporter Nowa moc, historia z nowym aktorem w roli Franka Martina... Jr-a. Fani mocnych historii będą się mogli zwrócić ku Szybkich i wściekłych 6, części, w której pojawia się Luke Hobbs poszukujący grupy mogącej powstrzymać przestępców.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje