Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku

Data: 2021-11-29 13:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na przełomie listopada oraz grudnia na ekranach telewizyjnych nie zabraknie ciekawych propozycji filmowych, które jeszcze nie koncentrują się w pełni na temacie Świąt Bożego Narodzenia. Czemu warto poświęcić swój czas? Co zatem zobaczymy w telewizji od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku?

Obrazek w treścifot. Howard Bouchevereau z Unsplash

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. Co nowego zagości na poszczególnych antenach telewizyjnych?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 29 listopada do 5 grudnia 2021.

Co pojawi się w telewizji w poniedziałek, 29 listopada 2021 roku?

Nowy tydzień rozpocznie się od emisji dość chłodno przyjętego Bloodshota, losów niezwykłego superbohatera, którego los zostaje brutalnie i bezwzględnie wykorzystany. Były żołnierz spróbuje odzyskać pamięć oraz życie.... Fanki i fani opowieści romantycznych będą mogli ujrzeć, Miłość jest wszystkim, osadzona w klimacie przygotowań do świąt Bożego Narodzenia.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 30 listopada 2021?

We wtorek na ekrany powróci Więzień Labiryntu, początek filmowej adaptacji hitu o dzielnej grupie nastolatków, wyłamującej się z przerażającej rzeczywistości. Na antenach nie zabraknie także powracającej Troi, super hitu adaptującej znaną opowieść zawartą w Iliadzie Homera.

 

Co warto zobaczyć w tv w czwartek, 2 grudnia 2021 roku?

W czwartek na ekrany powróci Inna kobieta, opowieść o pięknej pani mecenas poszukującej miłości. W podobnym motywie utrzymana jest historia Pożyczony narzeczony, historia niezwykłego przypadku, który może zagrozić związkowi koleżanki! Zemsta cieciów będzie natomiast emisją dla fanów humoru, którzy będą mogli ujrzeć zemstę pracowników, oszukanych przez zawodowca....

 

Filmy w telewizji w piątek, 3 grudnia 2021 roku?

Koniec tygodnia roboczego to czas emisji Czarownicy 2, drugiej części historii Diaboliny, matki chrzestnej Aurory. Na ekrany telewizorów powróci również klasyk z 1989 roku, czyli Wykidajło z Patrickiem Swayze w roli głównej.

 

Sobota, 4 grudnia 21 r. zapowiada się wyśmienicie....

W sobotę aż zaroi się od niezwykłych filmów, dzień 4 grudnia wypełni nam szereg różnorodnych propozycji. W gronie najciekawych filmów znajdziemy między innymi:

 

 

Co zakończy tydzień... od 29 listopada do 5 grudnia 2021 roku?

Niedziela 5 grudnia fani Miami Vice będą mogli ujrzeć film z 2007 roku, kontynuującym niezwykle znany i ceniony serial o tym samym tytule. Ponadto fani thrillerów będą mogli zapoznać się z Oceanem ognia, opowieścią o możliwym rozpoczęciu trzeciej wojny światowej, a fani postaci Tarzana będą mogli ujrzeć produkcję Davida Yatesa pod tytułem Tarzan Legenda z Alexandrem Skarsgardem w tytułowej roli.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Bliska znajoma
Piotr Górski
Bliska znajoma
Pokaż wszystkie recenzje