Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 6 do 12 grudnia 2021 roku

Data: 2021-12-06 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Początek grudnia pełen będzie powracających filmów na ekrany telewizyjne. Trzeba przyznać, że tym razem oferta jest naprawdę, naprawdę szeroka. Czemu warto poświęcić swój czas? Co zatem zobaczymy w telewizji od 6 do 12 grudnia 2021 roku?

Obrazek w treścifot. Holger Langmaier z Pixabay

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. Co nowego zagości na poszczególnych antenach telewizyjnych?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 6 do 12 grudnia 2021.

Co pojawi się w telewizji w poniedziałek, 6 grudnia 2021 roku?

Dziś w mikołajki w telewizji ponownie ujrzeć będziemy mogli Najczystszy jest popiół, uznaną propozycję o świecie azjatyckich mafii. Być może jednak coś innego będziecie chcieli obejrzeć w Mikołajki.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 7 grudnia 2021?

We wtorek fani serii Więzień Labiryntu będą mogli ujrzeć drugą część: Więzień labiryntu: Próby ognia, zaskakujący rozdział opowieści o walce z DRESZCZEM. Fani Pierca Brosmana będą mogli go ujrzeć w November Manie, filmowej opowieści o zemście byłego agenta CIA.... Z 2002 roku przybędzie Król Skorpion, znana, ale i chłodno przyjęta propozycja o tytułowym władcy odgrywanym przez Dwayne'a Johnsona. 

 

Środa 8 grudnia 21 r zaprezentuje widzom historię....

W tę środę fani francuskiego i belgijskiego kina będą mogli ujrzeć film Pani Hyde, fabularną opowieść o nauczycielce fizyki, którą porażenie prądem zmieni nie do poznania....

 

Co warto zobaczyć w tv w czwartek, 9 grudnia 2021 roku?

Miłość na zamówienie na zamówienie, to czwartkowa opowieść o atrakcyjnym 35-latku, który będzie próbował się usamodzielnić. Zadaniem tym ma się zająć wynajęta do tego zadania Paula....

 

Filmy w telewizji w piątek, 10 grudnia 2021 roku?

W piątek na ekranach telewizyjnych pojawi się filmowa adaptacja bajki Mulan, historii o najstarszej córce jednego z  wojowników, która pod przebraniem stanie w obronie swojej ojczyzny.

 

Sobota, 11 grudnia 21 r. zapowiada się wyśmienicie....

Po raz kolejny w sobotę w zasadzie na każdej antenie będziemy się mogli zapoznać z hollywoodzkimi produkcjami, takimi jak, chociażby:

 

 

Co zakończy tydzień... od 6 do 12 grudnia 2021 roku?

Niedziela będzie stała pod znakiem czterech interesujących filmów. Fani Jo Nesbo będą moli ponownie ujrzeć ekranizację Pierwszego śniegu, o sprawie walki Harry'ego Hole'a z seryjnym mordercom kobiet. Na TV Puls wyemitowany zostanie Ochroniarz, opowieść o  byłym kapitanie delty Korpusu Piechoty Morskiej, który w galerii handlowej będzie bronił siebie oraz Jamie. Na ekranach telewizyjnych ponownie będzie można zobaczyć Niepamięć o pozbawionej ludzkości Ziemii oraz Eskortę, westernową historię Tommy Lee Jonesa, o eskorcie trzech cierpiących na obłęd kobiet.

 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje