Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Data: 2022-05-09 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień maja dziś się rozpoczął, tym razem jednak będziemy mieli do czynienia ze spokojniejszym okresem, wypełnionym mimo wszystko wartościowymi oraz niekiedy zaskakującymi propozycjami ze światowymi gwiazdami w rolach głównych. Co znajdziemy w tv od 9 do 15 maja 2022 roku?

Obrazek w treścifot. mohamed_hassan z pixabay

  • W dniach od 9 do 15 maja 2022 roku w telewizji rozplanowano niezbyt wiele filmowych propozycji.
  • Pomimo tego zdarzenia, w tego tygodniowym portfolio zapowiada się obiecująco.
  • Sprawdźcie także koniecznie inny, filmowy wpis: Co nowego na Netflix? Premiery od 8 do 15 maja 2022.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 9 do 15 maja 2022 roku?

Co w telewizji będzie można zobaczyć w poniedziałek, 9 maja 22 r.?

W najbliższy poniedziałek na ekrany telewizorów powróci polska komedia Na bank się uda, komediowa propozycja o grupce emerytów szykujących spektakularny skok. Podobną pod niektórymi względami propozycją są Niezniszczalni 2, cykl rozwijany przez Sylvestra Stallone'a.

 

Co będzie można zobaczyć we wtorek 10 maja 2022?

10. maja na antenie stacji Polsat będziemy mogli ponownie zobaczyć Szklaną pułapkę 2, czyli kolejną nietypową opowieść o słynnym już Johnie McClane'ie. Przyjazd żony nie miał przebiegać w taki sposób...

 

 

W środę 11 maja 22 r. w telewizji zobaczymy...

W nadchodzącą środę bieżącego roku będziemy mogli zobaczyć komedię Witamy w Hawajach, prezentującą nietypowe losy żołnierza, mającego pracować nad istotnym projektem... W telewizji ponownie pojawią się także Sami Swoi, legendarna propozycja, która rozpoczęła cykl o Pawlaku i Kargulu.

 

Co warto zobaczyć w czwartek, 12 maja?

Już w najbliższy czwartek, 12 maja będziemy świadkami dnia, gdy w telewizji pojawią się aż cztery ciekawe na papierze propozycje, mogące zapewnić nam sporo zabawy i satysfakcji.

 

Jakie filmy zobaczymy w telewizji w piątek, 13 maja 2022 roku?

Po raz kolejny w telewizji w najbliższy piątek będziemy mogli ujrzeć Harry'ego Pottera, po raz pierwszy spotykającego Zakon Feniksa. Podobnie sprawa ma się z klasykiem w postaci Wykidajło z Patrickiem Swayze, a także z kolejną emisja Seksu w wielkim mieście.

 

Sobota, 14 maja 2022 r. zapowiada się imponująco!

Nadchodząca sobota to czas emisji Księżyca w nowiu, kolejnej opowieści z cyklu Zmierz, prezentującej poważną próbę stojącą pomiędzy związkiem Belli oraz Edwarda. W telewizji miłosnych opowieści nie zabraknie, ponieważ w animowanym, komediowym stylu prezentuje się również pierwszy Shrek. To jednak nie koniec, ponieważ przypomnieć będziemy się mogli także z Niezwyciężonym, historii o człowieku, który pada ofiarą zamachu terrorystycznego.

 

Co zakończy tydzień... od 9 do 15 maja 2022 roku?

15 maja 2022 roku w telewizji ponownie zamelduje się Mroczny Rycerz Powstaje, zamknięcie wielkiej trylogii Nolana, które towarzyszyć będzie wejście do akcji Mechanika: Konfrontacji, oraz wielkim powrót Szybkich i wściekłych poprzez Szybcy i wściekli 5.

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.