Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 11 do 17 października 2021 roku

Data: 2021-10-11 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Początek października w telewizji wiąże się mocno z pojawieniem się szeregu ciekawych filmów, które podbijać będą ekrany w domach w trakcie coraz bardziej chłodnych wieczorów. Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu od 11 do 17 października 2021 roku?

Obrazek w treścifot. Antonio Cansino z Pixabay 

  • W dniach od 11 do 17 października 2021 roku w telewizji zaplanowane zostało wiele ciekawych filmów.
  • Na antenach licznych stacji telewizyjnych nie zabraknie zarówno klasyków i niedawno wydanych produkcji!
  • Sprawdźcie także koniecznie najciekawsze premiery kinowe od Premiery Netflixa od 10 do 17 października 2021. Co zobaczyć?.

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. co nowego zagości na poszczególnych antenach?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 11 do 17 października 2021.

Non-stop zakochani w Bogach? Co pojawi się w poniedziałek, 11 października 2021 roku?

W ten poniedziałek w telewizji pojawią się dwie mocne i wciągająca propozycje. Z jednej strony fani thrillerów będą mogli wsiąknąć w Non-Stop z Liamem Neesonem w roli głównej. Tak to kolejna historia o rządowym agencie walczącym z terrorystami. Z drugiej jednak strony, gdy przejdziemy z TV Puls do TVN 7, gdzie wyemitowany zostanie świetnie przyjęty film Bogowie, ze znakomitym odegranie doktora Zbigniewa Religii przez Tomasza Kota. To będzie świetne otwarcie tygodnia!

 

 

Uciekaj albo walcz. Co będzie można zobaczyć we wtorek 12 października 2021?

Już we wtorek na TV Puls odbędzie się kolejna emisja filmu Uciekaj albo walcz, czyli historii o Zoe Hull licealistce zmagającej się z innymi uczniami zamkniętymi szkole z terrorystami!

 

Pokój syna na TVP Kultura, wyemitowany zostanie w środę, 13 października 21.

Na obu kanałach TVP Kultura wyemitowany zostanie film Pokój syna, propozycja z 2001 roku prezentująca rzymskiego psychoanalityka próbującego się pogodzić z nagłą utratą ukochanego syna....

 

Piąta fala nadciągnie w czwartek, 14 października?

Już w piątek nadciągnie Piąta fala! Nie to nie będzie wyczekiwana przez niektórych piąta fala, ale będzie to kolejny film do napadzie obcych na Ziemię, która po tytułowym wydarzeniu zostanie praktycznie unicestwiona.

 

Bridget Jones: W pogoni za rozumem i 22 Kule pragną bardziej trafią na ekrany w piątek, 15 października 2021 roku?

15. października 2021 roku na TV Puls hitem okażą się 22 kule, francuska opowieść o zemście gangstera po ciężkich przejściach. TVN 7 natomiast wyemituje Bridget Jones: W pogoni za rozumem, kolejny rozdział historii tytułowej bohaterki.

 

 

Sobota, 16 października 21 r. pełna ciekawych historii!

W sobotę na antenach TVP Kultura widzowie będą mogli ujrzeć Jacques-Yves Cousteau, nurka, którego bardzo szybko prześcignie własna popularność. Poza Odyseją na ekranach pojawi się jeszcze jeden hit. A w zasadzie arcyhit w postaci Władca Pierścieni: Powrót króla, wyśmienitej adaptacji powieści J.R.R. Tolkiena, opracowaną przez Petera Jacksona.

 

Co zakończy tydzień... od 11 do 17 października 2021 roku?

John Wick ponownie wyruszy do pracy wraz z John Wick 2, czyli kolejne wielkie starcie pomiędzy zabójcą, a zasadami panującymi w świecie zbrodni Dereka Kolstada oraz Chada Stahelskiego. Na dogrywkę otrzymujemy Coco Chanel, czyli brawurowe ujęcie losów tytułowej mistrzyni mody oraz szyku!

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje