Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 23 do 29 sierpnia 2021 roku

Data: 2021-08-23 13:50:23 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W trzecim tygodniu sierpnia ponownie na antenach TVP, TVN, TV Puls czy Polsat nie zabraknie prawdziwych perełek. Niemalże każdy znajdzie coś dla siebie! Jakie hity pojawią się w TV? Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu od 23 do 29 sierpnia 2021 roku?

Obrazek w treścifot. AlexAntropov86 z Pixabay.

  • W dniach od 23 do 29 sierpnia 2021 roku w telewizji zaplanowane zostało wiele ciekawych filmów.
  • Na antenach wielu stacji w TV nie zabraknie zarówno klasyków jak i nowych propozycji.
  • Sprawdźcie także koniecznie najciekawsze premiery w kinach w dniach od 20 do 27 sierpnia 2021.

W ciągu lata na antenach stacji telewizyjnych prezentowane jest wiele produkcji, które być może część z Was już zna lub lubi do nich powraca. Dziś prezentujemy Wam najciekawsze powtórki i reemisje hitów z różnych segmentów branży filmowej.

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 23 do 29 sierpnia 2021.

Showtime i Jestem Bogiem na początek kolejnego tygodnia.  Co pojawi się w poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku?

Od dziś na antenie TVN-u odbędzie się kolejna emisja Showtime, hitowej opowieści o detektywie Mitchu Prestownie oraz posterunkowym Treyu Sellarsowi, którzy razem będą sobie radzili z przestępcami i... realizatorami programu telewizyjnego!

Jestem Bogiem to kolejny hit tego dnia, prezentujący pisarza Eddie Morra, który pod wpływem NZT przejmuje pełną kontrolę nad swoim umysłem i jego możliwościami.

 

Wszystko, co dobre oraz Eliminatorzy, czyli co wyemitowane zostanie we wtorek, 24 sierpnia

We wtorek ujrzeć będziemy mogli Wszystko, co dobre, czyli kolejną propozycją z Ryanem Goslingiem. Fabularnie mamy w tym przypadku do czynienia z dramatyczną historią miłosną, rozbijającą się po przeprowadzce do Nowego Jorku. Eliminatorzy ze Scottem Adkinsem opowiadają o historii byłego agenta federalnego, muszącego poradzić sobie z ludźmi, którzy niemalże doprowadzili do śmierci jego oraz jego córki.

 

Taniec Pustyni, Stan Gry, Wyścig śmierci, a także... Gwiezdne wojny: Część VIII - Ostatni Jedi. Co jeszcze będzie można zobaczyć w środę 25 sierpnia?

W środę powrócimy do świata Gwiezdnych Wojen za sprawą Gwiezdne wojny: Część VIII - Ostatni Jedi, jednej z najbardziej kontrowersyjnych odsłon cyklu filmowego. Fani akcji  będą mogli pokierować swoją uwagę także ku Wyścigowi Śmierci, opowiadającego historię trzykrotnego zwycięzcy NASCAR-u, trafiającego do świata więziennych, nielegalnych wyścigów.

Na TVP Kultura będzie można ujrzeć natomiast Taniec pustynii, czyli opowieść opartą na historii irańskich tancerzy, próbujących realizować swoją pasję z dala od oczu niechętnej władzy. Nie zabrakło miejsca także na Stan gry, historię międzynarodową o historii dramatycznej śmierci młodej dziewczyny, powiązanej z kongresmenem Stephanem Collinsem.

 

Narzeczony na niby i Powiedz tak, czyli romantyczny czwartek, 26 sierpnia?

Czwartek  będzie ponownie romantyczny, gdyż na początek obejrzeć będziemy mogli Powiedz tak, które o 20 na TV Puls przypomni nam nietypową relację doktora Steve'a Edisona, jego narzeczonej oraz młodej Mary. O 21 na Polsacie wyemitowany zostanie Narzeczony na niby, czyli polska propozycja o Karinie próbującej zmagać się z siecią kłamstw i uczuć, w którą sama się wpakowała.

 

Szybcy i wściekli 8 oraz Czas na miłość, zakończą tydzień roboczy w piątek 27 sierpnia

Czas na miłość to nowa propozycja zmierzająca w piątek na antenę TVN, gdzie będziemy mogli zapoznać się z historią 21-letniego Tima, otrzymującego możliwość cofnięcia się w czasie. W ten sposób próbuje naprawić błędy, w tym i te z relacji z Mary. Fani Szybkich i Wściekłych w piątek będą mogli zobaczyć ósmą odsłonę cyklu, prezentującą zadziwiający konflikt Doma z jego rodziną....

 

Growy Tomb Raider i W obronie własnej z gwiazdorską obsadą  zdominują sobotę, 28 sierpnia?

W najbliższą sobotę fani gier komputerowych będą mogli ujrzeć filmową adaptację gry Tomb Raider, odświeżoną kilka lat temu przez Crystal Dynamic. Lara Croft w wykonaniu Alicji Wikander, ukażą walkę młodej pani archeolog o dziedzictwo swojego ojca. Fani Jasona Stathama czy James Franco będą mogli skierować ku uwagę ku ich ponownemu spotkaniu w postaci W obronie własnej. Produkcja opowiada o byłym agencie DEA, który na emeryturę będzie musiał stanąć ponownie naprzeciw narkotykowym bossom!

 

Diana, Mechanik: Konfrontacja, a Ostatni samuraj zakończą mocny tydzień...

Diana z 2013 roku z pewnością odciśnie pięto na wszystkich pragnących poznać dramatyczną historię żony księcia Karola. Wielbiciele samurajów na koniec tygodnia będą mogli ujrzeć efektownego Ostatniego samuraja, historię o weteranie wojennym USA, stającym w... po stronie samurajów! Mało Wam Jasona Stathama w tym tygodniu? No to w niedzielę ujrzeć będziecie mogli również Mechanika: Konfrontację, czyli powrót bohatera znanego z lat 70. ubiegłego wieku!

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.